منو سایت

پیش ثبت نام برای Apex Legends Mobile اکنون در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پیش ثبت نام برای Apex Legends Mobile اکنون در دسترس است

پیش ثبت نام برای Apex Legends Mobile اکنون در دسترس است

پس از تاخیر در ماه فوریه به دلیل “رویدادهای جاری جهان”، به نظر می رسد EA آماده است تا با انتشار نسخه موبایلی Apex Legends به جلو حرکت کند. که در پست به توییترتوسعه دهنده Respawn گفت که این بازی در حال حاضر برای پیش ثبت نام و همچنین برخی از جزئیات کلیدی دیگر در مورد عنوان آینده در دسترس است.

همانند سایر بازی‌های موبایل Battle Royale، مانند Fortnite و PUBG: Battlegrounds، به نظر می‌رسد Apex Legends Mobile یک بازتولید 1: 1 از آنچه بازیکنان روی کنسول‌ها یا رایانه دریافت می‌کنند باشد. با این حال، مشخص نیست که آیا کل بازیگران Legends حضور خواهند داشت یا خیر، و تنها گروه کوچکی در تریلر امروز حضور خواهند داشت. با در نظر گرفتن این موضوع، صفحه ای در وب سایت بازی این نوید را می دهد که Apex Legends Mobile به طور مداوم با “گیم پلی، حالت ها، پیشرفت و رویدادهای زنده” به روز می شود. بدیهی است که این بازی محتوای انحصاری خود را نیز خواهد داشت، از جمله “افسانه های جدید موبایل” و نقشه ها.

در حال پخش: Apex Legends Mobile: تریلر برای پیش ثبت نام

پیش‌ثبت‌نام برای Apex Legends Mobile اکنون در دسترس است، البته فقط در دستگاه‌های Android. پیوند ارائه شده در توییت Respawn به صفحه فروشگاه Google Play برای بازی منتهی می شود، جایی که کاربران می توانند برای دسترسی زودهنگام پیش ثبت نام کنند. با این حال، Apex Legends Mobile بر روی دستگاه‌های iOS نیز در دسترس خواهد بود و صفحه App Store آن نشان می‌دهد که دستگاه‌های iPhone، iPad و iPod touch با iOS 11.0 یا جدیدتر با بازی سازگار خواهند بود.

Apex Legends تنها عنوان بتل رویال نیست که برای دسترسی به موبایل در دسترس است. اکتیویژن اخیرا اعلام کرده است که عنوان موفق خود در سبک Call of Duty: Warzone نیز نسخه موبایلی در دست توسعه دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.