منو سایت

پیش‌سفارش Xenoblade Chronicles 3 Special Edition اکنون در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پیش‌سفارش Xenoblade Chronicles 3 Special Edition اکنون در دسترس است

کمتر از دو ماه پس از انتشار Xenoblade Chronicles 3، بازی RPG انحصاری مورد انتظار برای نینتندو سوییچ، که در اوایل سال جاری رسماً معرفی شد، باقی مانده است. نینتندو با یک حرکت غافلگیرکننده تاریخ انتشار را از پنجره به سپتامبر 2022 منتقل کرد 29 جولای. اگر می دانید که Xenoblade Chronicles 3 را می گیرید، پیش‌سفارش‌ها در حال حاضر موجود است. Xenoblade Chronicles 3 همچنین دارای یک نسخه ویژه است که در انحصار فروشگاه My Nintendo است و اکنون با قیمت 90 دلار قابل سفارش است.

جوایز پیش‌سفارش Xenoblade Chronicles 3

نینتندو هنوز پاداش های پیش خرید Xenoblade Chronicles 3 را اعلام نکرده است. با این حال، این ممکن است در آینده تغییر کند، زیرا برای خرده فروشان بسیار معمول است که پاداش های پیش خرید منحصر به فرد را برای موارد انحصاری Nintendo Switch ارائه دهند.

Xenoblade Chronicles 3 Special Edition را پیش خرید کنید

90 دلار

Xenoblade Chronicles 3 Special Edition
Xenoblade Chronicles 3 Special Edition

نسخه ویژه Xenoblade Chronicles 3 در انحصار فروشگاه من نینتندو است. نسخه ویژه 90 دلار قیمت دارد و اکنون قابل سفارش است. هر دارنده حساب نینتندو می تواند دو نسخه از نسخه ویژه خریداری کند. تعداد محدود است و انتظار داریم نسبتاً سریع به فروش برسند. نسخه ویژه همراه با یک جلد کتاب فولادی، یک کتاب هنری با جلد گالینگور و یک جعبه خاص با جلدهای منحصر به فرد است.

یادداشت سردبیر: مقاله در 7 ژوئن 2022 به روز شد

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.