منو سایت

پیش‌سفارش A Plague: Tale Requiem اکنون در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پیش‌سفارش A Plague: Tale Requiem اکنون در دسترس است

A Plague Tale: Requiem هنوز برای سال 2022 برنامه ریزی شده است، اما تاریخ دقیق انتشار آن اعلام نشده است. دنباله آینده اکشن ماجراجویی ستاره‌ای A Plague Tale: Innocence در نمایشگاه ایکس‌باکس نمایش داده شد. اگر در مورد دنباله آن هیجان زده اید، پیش خرید A Plague Tale: Requiem اکنون در دسترس است. در طول بازی با سفارش یک نسخه از قبل، موارد اضافی را دریافت خواهید کرد، و حتی یک نسخه کلکسیونی گران قیمت نیز وجود دارد که می تواند برای طرفداران مشتاق تهیه شود.

آمیسیا و هوگو پس از فرار از دستگیری در اولین مسابقه وحشتناک، برای یک ماجراجویی خطرناک دیگر باز می گردند. بازی در منطقه دیگری از فرانسه اتفاق می افتد و مانند بازی اصلی ترکیبی از بازی اکشن و مخفی کاری را شامل می شود. گرافیک دنباله به طور قابل توجهی چشمگیرتر است. A Plague Tale: Requiem برای Xbox Series X | S، PS5، PC و Nintendo Switch از طریق استریم ابری منتشر می شود.

Plague Tale: Requiem Pre-order Bonuses

با خرید نسخه فیزیکی A Plague Tale Requiem، بسته محافظ را دریافت خواهید کرد. این بسته دیجیتالی شامل The Red Damsel Crossbow Skin، مواد جایزه و 13 لوازم آرایشی منحصر به فرد برای Amicia است. ما هنوز هیچ جایزه انحصاری پیش‌سفارشی نمی‌بینیم، اما ممکن است زمانی که Requiem تاریخ انتشار قطعی را اعلام کند، ظاهر شوند.

برادران و خواهران پس از فرار از خانه و قرار گرفتن در یک روال جدید در سرزمینی دور از گذشته خود در تلاش هستند تا زندگی جدیدی را آغاز کنند. با این حال، همه چیز برای مدت طولانی ساکت نشد، زیرا توانایی های ماوراء طبیعی هوگو به سرعت چالش های مرگباری را برای زندگی جدید آنها به ارمغان آورد.

این بازی اکشن ماجراجویی قبل از عرضه چندین پیش نمایش داشت که گرافیک شگفت انگیز و دنیای فانتزی تاریک مملو از مکان هایی برای کاوش و دشمنان مرگبار برای غلبه بر آن را نشان می داد. بسیاری از داستان او همچنان یک راز باقی مانده است، اما آنچه تاکنون نشان داده شده است بیش از حد کافی برای برانگیختن علاقه طرفداران است.

یادداشت سردبیر: مقاله در 12 ژوئن 2022 به روز شد

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.