منو سایت

پیت دیویدسون در حال بازی در تریلر جدیدی از Call Of Duty: MW2 است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پیت دیویدسون در حال بازی در تریلر جدیدی از Call Of Duty: MW2 است

پیت دیویدسون در حال بازی در تریلر جدیدی از Call Of Duty: MW2 است

اکتیویژن تریلر جدیدی از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 با بازی پیت دیویدسون منتشر کرد. وقتی صحبت از حضور در جوخه انتحار شد، دیویدسون نقش یکی از اعضای بدبخت گروه ضربت 141 را بازی می کند که ظاهراً نمی داند دارد چه می کند. در پایان، کاپیتان پرایس (بری اسلون) توصیه می کند که احتمالاً بهترین کار برای شخصیت دیویدسون است که در ون بماند …

دیویدسون در این ویدئو با اشاره به بازنشستگی اخیر خود از برنامه Saturday Night Live گفت: “اکنون می دانیم که پیت شنبه شب چه خواهد کرد…” تریلر زیر را تماشا کنید.

Modern Warfare 2 در 28 اکتبر برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه می شود. این توسط Infinity Ward توسعه داده شد و گفته می شود که حداقل تا حدی بر روی کارتل های مواد مخدر کلمبیایی متمرکز است. این فاش نشان می دهد که نسخه بتا نیز در حال کار است و کاربران پلی استیشن اولین کسانی هستند که به آن ملحق می شوند.

تریلر اولین نمایش جهانی این بازی در تاریخ 8 ژوئن و سپس رونمایی دیگری در تاریخ 9 ژوئن منتشر خواهد شد. این هفته شلوغی برای Call of Duty خواهد بود.

جوئل امسلی، مدیر هنری Infinity Ward در یک پست وبلاگی گفت که Modern Warfare 2 یکی از “جاه طلبانه ترین، زیباترین، غم انگیزترین بازی هایی است که Infinity Ward تا به حال ساخته است.” Emsley اضافه کرد که Modern Warfare 2 “عملیات عالی این استودیو است و این نوع بازی ای است که من منتظر آن بودم تا بخشی از تمام حرفه من باشد.”

مایکروسافت در حال خرید اکتیویژن بلیزارد – از جمله فرنچایز Call of Duty و همه توسعه دهندگان آن – است، اما این سری در آینده روی پلی استیشن عرضه خواهد شد. گزارش شده است که در یک تغییر بزرگ، Activision بازی جدیدی از Call of Duty را در سال 2023 منتشر نخواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رویدادهای مهم بازی در این تابستان، برنامه کنفرانس مطبوعاتی Not-E3 2022 ما را ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.