منو سایت

پیام کوتاه دارای رتبه بندی سنی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پیام کوتاه دارای رتبه بندی سنی است

طبق آخرین اخبار بازی، در کره جنوبی، ورودی جدیدی از سری Silent Hill تحت عنوان Silent Hill: The Short Message دارای رتبه سنی است.

Gematsu Media در تحقیقات خود دریافته است که کمیته رده بندی سنی و مدیریت بازی های ویدیویی کره جنوبی (به اختصار GRAC) یک اثر جدید در مجموعه Silent Hill را رتبه بندی کرده است. در توضیحات این اثر که با نام Silent Hill: The Short Message شناخته می شود، از UNIANA به عنوان ناشر یاد شده است. این شرکت مسئولیت انتشار محصولات کونامی در کره جنوبی را بر عهده دارد. علاوه بر بازی جدید در سری Silent Hill، چندین اثر کونامی از جمله eFootball 2023 نیز در کره جنوبی دارای رتبه بندی سنی هستند.

رده بندی سنی بازی جدید در سری Silent Hill به معنای امکان ارائه رسمی این اثر در آینده نزدیک است. در توضیحات ارائه شده به همراه رده سنی بازی مذکور اطلاعات دیگری ارائه نشده است. به همین دلیل، سکوهای مقصد جدیدترین اثر سایلنت هیل در هاله ای از عدم قطعیت قرار دارد.

Silent Hill: بازی پیام کوتاه Silent Hill

پلتفرم های هدف برای Silent Hill: The Short Message ناشناخته هستند

در سال های اخیر بازار شایعات در مورد ساخت و انتشار یک بازی جدید از سری Silent Hill بسیار داغ بوده است. برای مثال تصاویری از نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 که توسط استودیو Bloober Team ساخته شده بود منتشر شد. علاوه بر این، نسخه دموی بازی Silent Hill 5 با نام Sakura به بیرون درز کرده است. همچنین شایعاتی مبنی بر تلاش آناپورنا اینتراکتیو برای ساخت اثری اپیزودیک مشابه Until Dawn شنیده می شود.

زمان و مکان معرفی رسمی Silent Hill: The Short Message هنوز مشخص نشده است. با این حال، اندی رابینسون از VGC Media گزارش می دهد که این کار در یک رویداد مهم مانند The Game Awards انجام خواهد شد. نظر شما در مورد بازی جدید سری Silent Hill چیست؟ آیا حاضرید این اثر را افشا کنید؟ به نظر شما این شغل چه ویژگی هایی خواهد داشت؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt