منو سایت

پوسته Fortnite Obi-Wan Kenobi در بالا قرار دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پوسته Fortnite Obi-Wan Kenobi در بالا قرار دارد

بازی Fortnite در 4 می برای اولین بار دیگر تمدید شد. همه ما شایعات را شنیده‌ایم، و معلوم شد که این شایعات فقط شایعه نیستند – خوب، حداقل برخی از آنها. خود اوبی وان کنوبی در حال پایین آمدن از یک طاقچه مناسب است تا به صفوف تیم‌های جنگ ستارگان که در حال حاضر در فورتنایت هستند، مانند فنک شاند، ری اسکای واکر و بوبا فت بپیوندد.

از 26 مه ساعت 17:00 PT / 20: 00 ET مجموعه ای از لوازم آرایشی مربوط به Obi-Wan و همچنین لباس ها وجود دارد:

  • نور پس‌زمینه Desert Essentials (شامل تجهیزات): مجموعه‌ای از ابزارهای ایده‌آل برای وجود یک سیاره بیابانی دورافتاده.
  • کلنگ با تیغه اوبی وان: یک شریک قابل اعتماد قدیمی. (متاسفانه شمشیر نوری نیست…)
  • Glider Jedi Interceptor: جنگنده جدید شما وارد شده است.
  • احساس از پیام اوبی وان: یک نمایش مهم …
تمامی این موارد از 26 می در فروشگاه اقلام Fortnite در دسترس خواهند بود.
تمامی این موارد از 26 می در فروشگاه اقلام Fortnite در دسترس خواهند بود.

تمامی این اقلام به صورت تکی یا به صورت مجموعه ای در بسته Obi-Wan Kenobi برای خرید در فروشگاه کالا موجود خواهد بود. این بسته همچنین شامل یک صفحه نمایش شارژ جایزه برای هر کسی که آن را خریداری می کند به عنوان انگیزه اضافی است.

جام اوبی وان کنوبی

علاوه بر لوازم آرایشی، مسابقات دوئت Obi-Wan Kenobi در 22 می آغاز خواهد شد، با بازیکنانی که امتیاز کافی در مسابقات کسب می کنند، چند روز قبل از اینکه آیتم ها حتی مقالات را تزئین کنند، لباس Obi-Wan Kenobi و Desert Essentials Back Bling رایگان دریافت می کنند. برای دریافت امتیاز در مسابقات، بازیکنان باید در 25 مسابقه برتر مربوطه خود، تا ده مسابقه در پنجره سه ساعته تعیین شده، رتبه بندی کنند.

از آنجایی که بدون شمشیرهای نوری و بلستر یک رویداد جنگ ستارگان مناسب نخواهد بود، E-11 Blaster Rifle و هر چهار شمشیر نوری از رویداد چهارم می به طور انحصاری برای این مسابقات به استخر غارت بازخواهند گشت. هر کسی که می‌خواهد در جام شرکت کند باید حداقل سطح 20 را داشته باشد و احراز هویت دو مرحله‌ای را برای حساب‌های Epic خود فعال کند تا واجد شرایط رقابت باشد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.