منو سایت

پلی استیشن 6 با تراشه نسل بعدی ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پلی استیشن 6 با تراشه نسل بعدی ساخته شده است

ارتباطات توسعه کاری AMD کنسول پلی استیشن 6 نسل بعدی را با تراشه می دهد. زمان زیادی از عرضه پلی استیشن 5 نمی گذرد. اما شایعاتی در مورد مدل جدید وجود دارد. کمبود تراشه در جهان تاثیر زیادی بر عرضه و تقاضا داشته است و به گفته مدیرعامل اینتل، این روند تا سال آینده ادامه خواهد داشت. در میان این خبرها خبرهایی از تولید کنسول پلی استیشن 6 به گوش می رسد.

به گزارش پارسی گیم، آگهی استخدام AMD در لینکدین نیازمند استخدام یک مهندس سیستم و تست تراشه برای عضویت در تیم توسعه تراشه برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس است. بر اساس گزارش ها، این فرد در شعبه کانادایی AMD کار خواهد کرد و روی «پروژه توسعه نسل جدید تراشه های RDNA» برای پلی استیشن 6 کار خواهد کرد.

با توجه به متن آگهی، مهندس باید تراشه را بررسی کند تا اطلاعات با سیستم های اصلی مطابقت داشته باشد و لازم است جنبه های مختلف مانند عملکرد سخت افزار، قدرت و کاربرد و شبیه ساز محیط سخت افزاری را به بهترین نحو آزمایش کند تا یک مشکل حل شود. مشکل زمانی که تولید انبوه ظاهر نشد. این فرد با طراحان و برنامه نویسان مختلف تعامل خواهد داشت و لازم است با گروه های مختلف ارتباط خوبی برقرار کند و روحیه تیمی داشته باشد.

کنسول پلی استیشن 6

پلی استیشن 6 با چیپ جدیدی ساخته خواهد شد

در حالی که طرفداران سونی فکر می کنند هنوز برای صحبت در مورد پلی استیشن 6 و تراشه آن زود است. جای تعجب نیست که AMD در حال حاضر به فکر ایجاد تراشه های کنسول جدید است. در حالی که تغییر نسل ها زمان زیادی می برد. اما توسعه کنسول های جدید معمولاً دو سال پس از عرضه مدل قبلی آغاز می شود. کمبود تراشه در حال حاضر برای سازندگان بسیار مهم است و این باعث می شود که صحبت در مورد تولید کنسول های جدید بی معنی باشد.

اعلام شغل AMD به این معنی نیست که سونی پلی استیشن 6 وارد فاز تولید شده است و به زودی اطلاع رسانی خواهد شد. بدون شک سال ها از دریافت اولین اطلاعات رسمی در مورد این مدل می گذرد. این گزارش در بحبوحه شایعات منتشر شده مبنی بر اینکه PS5 Pro دارای ویژگی های جدیدی است. در اواسط فصل، سونی ممکن است مدل جدیدی را با ابعاد کوچکتر و تغییرات سخت افزاری معرفی کند. نظر شما چیه؟ از پلی استیشن 6 چه انتظاری دارید؟

منبع: DualShockers