منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پلی استیشن یک “فرهنگ لغت بازی” ایجاد کرده است و در واقع فوق العاده مفید است

پلی استیشن یک “فرهنگ لغت بازی” ایجاد کرده است و در واقع فوق العاده مفید است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پلی استیشن یک "فرهنگ لغت بازی" ایجاد کرده است و در واقع فوق العاده مفید است

پلی استیشن یک "فرهنگ لغت بازی" ایجاد کرده است و در واقع فوق العاده مفید است

سونی فهرست نهایی پلی استیشن از عبارات پرطرفدار مرتبط با بازی را منتشر کرده است، و در حالی که ممکن است تصاویر فردی دو برابر سن شما را برای توضیح معنای “حذف برخی نقاط ضعف” فراخوانی کند، اما شگفت انگیز است.

این لیست که به عنوان بخشی از وبلاگ ماه پلی استیشن سونی منتشر شده است، شامل بیش از 100 کلمه و عبارت است که همه آنها به طور منظم در فضاهای بازی استفاده می شوند. اگرچه شامل بیش از چند عبارت تاریخی است (نگاه کنید به: “git gud” و “noob-tube”)، این فهرست در بسیاری از عبارات مفید عمیق تر می شود.

به عنوان مثال، این فهرست می‌تواند برای کسانی که سعی در درک عناصر یا ژانرهای خاصی از طراحی بازی دارند مفید باشد، زیرا مواردی مانند معنای تولید یک بازی بر اساس رویه و همچنین تفاوت‌های بین RPG، ARPG، JRPGS و CPRG را توضیح می‌دهد. . همچنین بسیاری از اصطلاحات فنی و سخت افزاری دیگر، از جمله بازخورد لمسی، ردیابی پرتو، وضوح، نرخ فریم و موارد دیگر را پوشش می دهد. برای کسانی که تازه وارد ژانرهای خاص یا بازی های آنلاین هستند، او همچنین مفاهیمی مانند «کشاورزی»، «حداقل حداکثر»، «کمپینگ» و «جنگل» را توضیح می دهد. مطمئن نیستید وقتی هم تیمی هایتان به شما می گویند “آگرو را بکشید” یا از شما در مورد حجم کاری تان می پرسند به چه معناست؟ فرهنگ لغت سونی نیز این موضوع را پوشش می دهد.

سونی نیز برای توضیح بهتر برخی از اصطلاحات، چند نمونه به بازی اضافه کرده است. به عنوان مثال، این شرکت پاراگراف کوتاهی در مورد نحوه استفاده از حملات منطقه ای در Elden Ring ارائه کرد و نوشت: “حملات منطقه ای اغلب در طراحی رئیس Elden Ring استفاده می شود، با دشمنان وحشتناکی مانند Godrick The Grafted که مناطق را پر می کنند. عرصه با تخت‌های آتشین یا گردبادهای متلاشی‌کننده. «این وبلاگ همچنین به محتوای مشهور بازی نهایی Destiny 2، سیستم ضربه‌پوینت متمایز Final Fantasy، دنیای No Man’s Sky و غیره اشاره می‌کند.

علاوه بر فرهنگ لغت بازی، پلی استیشن همچنین مقالاتی در مورد ایجاد Selene Vassos در بازگشت و بهترین بازی های استراتژی برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر کرد. ایجاد مقاله Selene مدت کوتاهی پس از راه اندازی کمپین همکاری سازنده Housemarque در Returnal انجام شد. برای اینکه بدانید چه بازی‌های پلی‌استیشن را باید بازی کنید، فهرست بهترین عناوین پلی‌استیشن 5 و پلی‌استیشن 4 را بررسی کنید.