منو سایت

پلی استیشن یک بخش ذخیره سازی بازی جدید ایجاد کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پلی استیشن یک بخش ذخیره سازی بازی جدید ایجاد کرده است

پلی استیشن یک بخش ذخیره سازی بازی جدید ایجاد کرده است

طبق گزارش یکی از کارمندانی که به تازگی به آن ملحق شده، PlayStation یک تیم جدید Preservation راه اندازی کرده است. مهندس عمران برای توسعه دهنده موبایل کانادایی Kabam Garrett Fredley سمت جدید خود را به عنوان مهندس عمران ارشد پلی استیشن در صفحات توییتر و لینکدین خود جشن می گیرد.

فردلی که توسط VGC مشاهده شد، نوشت: «امروز اولین روز من به عنوان مهندس عمران ارشد پلی استیشن است که به عنوان یکی از کارمندان اصلی آنها برای تیم تازه تاسیس حفاظت کار می کنم. “حفظ بازی ها اولین علاقه من در دوران حرفه ای ام بود. این اولین حمله من به دنیای مهندسی نرم افزار / عملیات توسعه دهنده و دنیایی بود که بسیاری از مردم از آن بی خبرند. من در آن زمان مبتدی بودم و بدون توجه به بی تجربگی ام، از هر نظر مشارکت داشتم. الان برگشتم پیش او، تازه وارد سابق نیستم.

سونی هیچ جزئیات دیگری در مورد تیم حفاظت از خود یا اهداف این گروه فاش نکرده است، اما اعتبار فردلی شامل کار در EA از 2016-2019 است که باعث شد او تلاش برای حفظ امتیاز فیفا را رهبری کند.

تلاش‌های فعلی سونی برای حفظ گذشته‌اش پس از تصمیم این شرکت برای بستن فروشگاه‌های دیجیتال برای PS3، PS Vita و PSP در سال گذشته مورد انتقاد قرار گرفته است. بازخورد طرفداران سونی را بر آن داشت تا از بسیاری از این برنامه ها عقب نشینی کند، زیرا قول داده است فروشگاه های PS3 و PS Vita را برای آینده قابل پیش بینی باز نگه دارد. با این حال، فروشگاه PSP بدشانس بود و در 2 ژوئیه 2021 بسته شد.

در مقایسه با تلاش‌های مایکروسافت برای سازگاری به عقب – که اخیراً پایان یافته است – رویکرد سونی برای ارائه عناوین قدیمی نیز مورد انتقاد قرار گرفته است. اشتراک جدید PS Plus Premium مجموعه ای از بازی های اصلی را برای پلی استیشن، PS2، PS3 و PSP PS5 ارائه می دهد، اما عناوین PS3 فقط از طریق استریم ابری پخش می شوند.

مایکروسافت از روش ساده‌تری برای بازی‌های قدیمی‌تر برای Xbox 360 و Xbox One Xbox Series X | S استفاده می‌کند، زیرا عناوین سازگار را می‌توان از بازار دانلود کرد یا با استفاده از دیسک دانلود اصلی جدید تأیید کرد.