منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پلی استیشن پیش بینی می کند که شرکت های بیشتری را خریداری کند

پلی استیشن پیش بینی می کند که شرکت های بیشتری را خریداری کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پلی استیشن پیش بینی می کند که شرکت های بیشتری را خریداری کند

پلی استیشن پیش بینی می کند که شرکت های بیشتری را خریداری کند

پلی استیشن برنامه های خود را برای ادامه خریدهای بیشتر پس از موج معاملات اخیر خود که توسط این شرکت با خرید 3.6 میلیارد دلاری استودیوی Destiny Bungie هدایت می شود، تأیید کرده است. جیم رایان، رئیس پلی‌استیشن، طی پرسش‌ها و پاسخ‌های اخیر سرمایه‌گذاران که توسط VGC ترجمه شده است، گفت که سونی هنوز حفاری در جیب خود برای خرید شرکت‌های بیشتر را تمام نکرده است.

“در رابطه با آینده [mergers & acquisitions] پاسخ به این این است که ما به هیچ وجه با استراتژی خود در تلاش برای توسعه غیر ارگانیک استودیو پلی استیشن به پایان نرسیده‌ایم. او گفت، دامنه بیش از آنچه امروز دوست داریم، به احتمال زیاد به یک محرک غیرآلی برای کمک به تحقق این رویاها نیاز دارد.

در حال پخش: پلی استیشن از Bluepoint Games به خانواده پلی استیشن استقبال می کند

اخیراً پلی استیشن شرکت های چپ و راست را به چنگ آورده است. سال گذشته و با تغییراتی، سونی Returnal Studios Housemarque، شرکت پورت کامپیوتر Nixxes، توسعه دهنده بازسازی Demon’s Souls Blupoint، توسعه دهنده The Playroom Firesprite و Valkyrie Entertainment را خریداری کرد.

سونی همچنین در حال خرید Bungie و کهنه‌کار کهنه‌کار بازی Assassin’s Creed، Jade Raymond’s Haven Studios است. خارج از کل خریدها، سونی اخیراً در Discord، Devolver Digital و Epic Games سرمایه گذاری کرده است.

رایان درباره این اقدام گفت: “هدف از این سرمایه گذاری افزایش قدرت اصلی ما در استودیو پلی استیشن و همچنین کسب تجربه در زمینه های توسعه بازی است که در طول تاریخ حضور چشمگیری نداشته ایم.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد آخرین خریدهای سونی، داستان زیر را ببینید:

رایان با اشاره به برنامه‌های سونی برای تقویت خدمات زنده خود گفت: «همکاری برنامه‌ریزی‌شده با Bungie نمونه‌ای عالی از دومی است. سونی قصد دارد تا سال 2026 10 بازی زنده جدید منتشر کند.

اخیراً رایان برای یادداشتی در مورد مسائل مربوط به حقوق سقط جنین برای کارکنان فرستاده شد که شامل بحث در مورد تولد گربه‌هایش بود.

برای اطلاعات بیشتر از آخرین جلسه توجیهی سرمایه گذاران سونی، داستان های زیر را ببینید.