منو سایت

پشتیبانی از Kalaf Duty Warzone با انتشار آخرین آپدیت به پایان رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پشتیبانی از Kalaf Duty Warzone با انتشار آخرین آپدیت به پایان رسید

استودیوی Raven Software با انتشار بیانیه ای جدید در رابطه با آخرین آپدیت Call of Duty Warzone، به طور رسمی پایان پشتیبانی از این بازی Battle Royale را اعلام کرد. این استودیو نوشت که آخرین آپدیت بزرگ Call of Duty Warzone به این کار پایان می دهد و در نهایت از همه کسانی که در این سفر با آنها بوده اند تشکر کرد.

بازی Call of Duty Warzone در مارس 2020 منتشر شد و به سرعت به محبوب ترین بازی Battle Royale در چند سال گذشته تبدیل شد. نقشه ها، اپراتورها، اسلحه ها و حتی گودزیلا راه خود را به بازی باز کرده اند و اکتیویژن در چند سال گذشته سخت تلاش کرده تا بهترین محتوا را در اختیار بازیکنان قرار دهد. سازنده می گوید که به به روز رسانی هایی که برای بهبود وضعیت Warzon منتشر کرده افتخار می کند و هدف آن ها کاهش تعداد باگ ها و نقص های اصلی گیم پلی است.

این استودیو همچنان در مورد به روز رسانی های قبلی Warzone صحبت می کند. آنها از رویداد کینگ کنگ و گودزیلا به عنوان یک موفقیت یاد کردند. علاوه بر این، نقشه جدید و اپراتورهای جدید به همراه انواع آیتم ها بخشی از تلاش های این استودیو برای بهبود وضعیت بازی بود. در پایان استودیو نوشت که کار آنها هنوز به پایان نرسیده و آپدیت های کوچکی منتشر خواهد شد، اما خبری با محتوای عظیم و قابل توجه نخواهد بود و پشتیبانی رسمی Call of Duty Warzone با انتشار The Last به پایان می رسد. به روز رسانی رشته.

به روز رسانی Call of Duty Warzone

آخرین آپدیت کالاف دیوتی ورزون

آخرین به روز رسانی Call of Duty Warzone حالت های کلاسیک را به شما باز می گرداند. آنها همچنین حالت تک نفره را بهبود بخشیدند و تجربه بازی بدون دوستان را بهبود بخشیدند. حالت های جدیدی معرفی شده و تغییرات مهمی در گیم پلی انجام شده است. آخرین آپدیت بازی را متعادل می کند و با دانلود آپدیت بیش از صد تغییر مختلف اعمال می شود.

موفقیت بازی Warzone بر کسی پوشیده نیست و این بتل رویال در چند سال گذشته میزبان میلیون ها بازیکن بوده است. اکتیویژن ماجراجویی را با معرفی Call of Duty Warzone 2 ادامه می دهد و ممکن است روند جدیدی در پایان سال جاری آغاز شود. Warzone 2 با موتور جدیدی طراحی شده است که اگرچه هنوز نتوانسته ایم آن را تجربه کنیم، اما قسمت چندنفره Modern Warfare 2 نشان داد که این بازی می تواند موفقیتی مضاعف برای Activision داشته باشد. تغییر در سیستم تیراندازی و حرکت در کنار طراحی بهتر نقشه و محیط از مهم ترین ویژگی های بازی جدید است.

افرادی که تجربه Warzone را در چند سال گذشته تکمیل کرده‌اند نشان‌های ویژه‌ای دریافت خواهند کرد که برای همیشه در پروفایل آنها باقی می‌ماند. بازی Kalaf Duty Warzone 2 در تاریخ 25 نوامبر برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی منتشر خواهد شد.

منبع: PCGAMER