منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پشتیبانی از FIFA 22 Cross-Play به زودی برای PS5، Xbox Series X و Stadia ارائه می شود.

پشتیبانی از FIFA 22 Cross-Play به زودی برای PS5، Xbox Series X و Stadia ارائه می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پشتیبانی از FIFA 22 Cross-Play به زودی برای PS5، Xbox Series X و Stadia ارائه می شود.

EA Sports اعلام کرده است که آزمایش چند پلتفرم چند نفره را در FIFA 22 روی PS5، Xbox Series X | S و Google Stadia آغاز خواهد کرد. EA تاریخ دقیقی را خارج از “آینده نزدیک” اعلام نکرد، اما ناشر تایید کرد که این آزمایش مسابقات در حالت فصل های آنلاین و مسابقات دوستانه آنلاین بازی فوتبال را پوشش می دهد.

گوران پوپوویچ از EA Vancouver در این باره گفت: «در حالی که می‌خواهیم به بازیکنان خود اجازه دهیم تا با تعداد زیادی از دوستان و دیگران بازی کنند، آزمایش را به این دو حالت محدود کرده‌ایم تا احتمال ایجاد مشکلات جدید در بازی را کاهش دهیم.» سوالات متداول ما مطمئن هستیم که داده‌های بازی و بازخوردی که از این دو حالت دریافت می‌کنیم به ما کمک می‌کند تا نحوه استفاده از بازی متقاطع را در عناوین بعدی به ما اطلاع دهیم.

هنگامی که FIFA 22 برای تست بازی متقابل به‌روزرسانی می‌شود، بازیکنان می‌توانند از طریق ویجتی که در گوشه سمت راست پایین منوی اصلی قرار دارد، روشن و خاموش شوند. بعداً چند دکمه برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید در پلتفرم‌های دیگر با گیمرهای دیگر بازی کنید.

فیفا 22
فیفا 22

عدم وجود بازی بین پلتفرمی در فیفا یک ویژگی گمشده عجیب است، به خصوص در مقایسه با سایر بازی‌های چند نفره اصلی که از آن پشتیبانی می‌کنند. به احتمال زیاد مخاطبان FIFA 22 اکنون که از طریق سرویس اشتراک PS Plus در این ماه در دسترس است، افزایش می یابد، اگرچه این نسخه نسخه PS4 است که با PS5 سازگار است.

آینده FIFA در EA نیز زیر سوال است، زیرا اندرو ویلسون، مدیر عامل ناشر، اطلاعات بیشتری در مورد اختلاف احتمالی در یک جلسه داخلی فاش کرد. ویلسون گفت که بازی های فوتبال محبوب EA بدون همکاری طولانی مدت او با فیفا می تواند بهتر باشد.

قرارداد 10 ساله نام و مجوز فعلی با فیفا در پایان سال 2022 پس از جام جهانی قطر به پایان می رسد. اگرچه بازی بعدی EA همچنان به احتمال زیاد با نام FIFA 23 منتشر می شود، اما اگر EA تصمیم به تمدید لایسنس نکند، ممکن است تمامی بازی های بعدی با نام جدیدی منتشر شوند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.