منو سایت

پشتیبانی از F1 Manager 2022 دو ماه پس از عرضه به پایان رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پشتیبانی از F1 Manager 2022 دو ماه پس از عرضه به پایان رسید

Frontier Developments پایان پشتیبانی از F1 Manager 2022 را اعلام کرده است، در این میان تنها دو ماه از انتشار بازی مدیریت فرمول یک می گذرد و با انتشار آپدیت جدید، پشتیبانی محتوایی از این بازی به پایان می رسد. توسعه سری بازی های رانندگی فرمول 1 از سال 2000 تحت کنترل EA بوده و این فرنچایز سال گذشته به استودیوی Frontiers منتقل شد.

کریس گرووز، مدیر ارتباطات استودیو، توضیحات مختصری از آخرین به روز رسانی و تغییرات آن در یک پست فروم Reddit ارائه کرد. به گفته وی، تمرکز تیم سازنده بر روی بازی های جدید این مجموعه خواهد بود و نمی توانند همزمان بازی را حفظ کنند و نسخه جدیدی بسازند. گفتید که این استودیو هر سال یک بازی جدید در این مجموعه می سازد.

مدیر ارتباطات Frontiers درباره به‌روزرسانی جدید نوشت: «به‌روزرسانی بعدی برای F1 Manager 2022 آخرین به‌روزرسانی رسمی خواهد بود که مشکلات گزارش شده توسط بازیکنان را برطرف می‌کند و تغییرات پیشنهادی را اجرا می‌کند». تمام به‌روزرسانی‌های بعدی به‌عنوان اصلاحات جزئی در نظر گرفته شده‌اند که تأثیر قابل‌توجهی روی گیم‌پلی ندارند.»

او در ادامه به تغییر تمرکز استودیو و ساخت یک بازی جدید ادامه داد: «برای اینکه پروژه‌های جدید سری F1 Manager انتظارات تیم و بازیکنان ما را برآورده کند، روی پروژه‌های آینده و آخرین به‌روزرسانی تمرکز کردیم. از زمانی که به عنوان مدیر ارتباطات شروع به کار کردم، نظرات مختلف را شنیده ام و همه نظرات را در نظر گرفته ام و این روند تغییر نخواهد کرد. بازخورد و پیشنهادات بازیکنان F1 Manager 2022 اولویت اصلی ما است زیرا ما به ساخت نسخه بعدی این سری ادامه می دهیم.”

آخرین به روز رسانی F1 Manager 2022

واکنش‌ها به آخرین به‌روزرسانی F1 Manager 2022

پس از بحث های طرفداران و بازیکنان، این استودیو بار دیگر تاکید کرد که انتشار آپدیت های بازی F1 Manager 2022 ادامه خواهد داشت و تنها به روز رسانی ها محتوای جدیدی اضافه نمی کنند. همچنین سرورهای بازی در دسترس هستند و پایان پشتیبانی به معنای از کار افتادن سرورها نیست. تیم توسعه به رفع اشکالات ادامه می دهد و جلساتی در مورد این موضوع برگزار خواهد شد. ویژگی های جدید تنها چیزی نیست که به بازی اضافه می شود و از آنجایی که با عنوانی سالانه روبرو هستیم، استودیو باید نسخه بعدی را به سرعت وارد مرحله تولید کند.

به‌روزرسانی جدید F1 Manager 2022 باید باگ‌های مختلف را برطرف کرده و بازی را به ثبات کامل برساند. در پاسخ به تصمیم استودیو، یکی از بازیکنان نوشت: «می‌دانم که می‌خواهید روی نسخه 2023 تمرکز کنید، اما فقط دو ماه به‌روزرسانی؟ به‌روزرسانی‌ها حتی قبل از پایان فصل فرمول 1 به پایان رسید! سایر کاربران نیز نوشتند که گیم پلی بازی همچنان نیاز به تغییر دارد. کاربر دیگری نوشت که تصمیم استودیو یک شوخی برای طرفداران بود و “شرم بر شما و تیمتان، محصول شما هنوز دارای اشکالات اساسی است و اکنون می خواهید آن را دور بریزید؟”

بازی رانندگی فرمول 1 2022 امتیاز متوسطی دریافت کرد و چندین بازی دیگر از این سری برای انتشار تا سال 2025 برنامه ریزی شده است. نظر شما در مورد پایان پشتیبانی از بازی چیست؟

منبع: VGC