منو سایت

پسرها برای “Supe Spree” با PUBG Mobile همکاری می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پسرها برای "Supe Spree" با PUBG Mobile همکاری می کنند.

PUBG Mobile به روند همکاری های جالب خود با رسانه های دیگر، از جمله شخصیت ها و باز کردن قفل محتوا از The Boys ادامه می دهد. با توجه به اینکه فصل سوم سریال ابرقهرمانی آمازون در تاریخ 3 ژوئن پخش می شود، این همکاری کمی بیشتر از فصل گذشته با Neon Genesis Evangelion پیش بینی می شود.

چه می شد اگر سوپرمن شیطان بود، اما او واقعا شیر را دوست داشت؟  این اساسا Homelander است.
چه می شد اگر سوپرمن شیطان بود، اما او واقعا شیر را دوست داشت؟ این اساسا Homelander است.

همراه با آیتم ها و تجهیزات The Boys که وارد بازی می شوند، رویداد جدیدی به نام Supe Spree از 5 ژوئن آغاز خواهد شد. در بازی Supe Spree، بازیکنان به بیلی بوچر می‌پیوندند تا به بررسی یک سری قتل‌های وحشتناک کمک کنند. ظاهراً بازیکنان شواهدی را برای کشف مقصر جمع‌آوری می‌کنند (یک هشدار اسپویلر: احتمالاً این مرد در عکس بالا است) و در نهایت قفل لباس‌های بیلی باتر را باز می‌کنند. جزئیات این رویداد را مستقیماً از طریق بیانیه مطبوعاتی در اینجا مشاهده می کنید:

در بازی، مجموعه ای وحشتناک از قتل های غیرقابل حل ناگهان نیویورک را در بر می گیرد. اجساد مثله شده دلالان وال استریت و مشتریان آنها در شهر ظاهر می شود. پلیس هیچ مدرکی در دست ندارد و مسئولان شهر خواستار پاسخ هستند. برای تکمیل هر چالش، بازیکنان باید با شخصیت های پسران یا دوستانشان در بازی کار کنند تا حقیقت را کشف کنند. بازیکنان شواهد جمع آوری می کنند، قفل داستان ها را باز می کنند و در نهایت ابرقهرمان پشت این حملات شنیع را کشف می کنند تا Billy Butcher’s Duds را برنده شوند.

چه می شد اگر کارل اوربان فوق العاده کاریزماتیک و مبتذل ترین مرد روی کره زمین بود؟  این در واقع بیلی باتر است.
چه می شد اگر کارل اوربان فوق العاده کاریزماتیک و مبتذل ترین مرد روی کره زمین بود؟ این در واقع بیلی باتر است.

علاوه بر این، چالش های هفتگی مربوط به The Boys نیز تا 3 جولای بخشی از بازی خواهد بود. برای خواندن نقد GameSpot فصل دوم The Boys لینک را دنبال کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.