پروتکل Callisto حدود چهارده ساعت طول می کشد تا تکمیل شود

پروتکل Callisto حدود چهارده ساعت طول می کشد تا تکمیل شود

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، مدیر عامل و بنیانگذار استودیو Striking Distance، گلن اسکافیلد، اعلام کرد که برای تکمیل بازی The Callisto Protocol باید حدود 14 ساعت از زمان خود را برای تجربه این اثر اختصاص دهید.

طی چند ماه آینده، مجموعه ای از آثار مورد انتظار در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. در این گروه بزرگ از بازی های ویدیویی، بازی The Callisto Protocol توانست نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. این اثر اولین محصول استودیو Striking Distance است که توسط گلن اسکافیلد، خالق مجموعه Dead Space تاسیس شده است.

گلن اسکافیلد اخیرا مصاحبه ای با مجله EDGE داشته است. در این مصاحبه مشخص شد که تکمیل پروتکل Callisto بین 12 تا 14 ساعت طول می کشد. کارگردان بازی Callisto Protocol نیز در مصاحبه خود اظهار داشت که این بازی ترسناک بقا دارای «مسیرهای مختلف» زیادی خواهد بود که ارزش تکرار را به شدت افزایش می دهد. این ویژگی بازیکنان را تشویق می کند تا در مورد مسیرهای مختلفی که طی کرده اند صحبت کنند.

گلن اسکافیلد گفت: «این چیزها بعداً اضافه شدند، اما برخی از آنها بسیار جالب هستند. ما به شما نمی گوییم که این آهنگ ها در کدام بخش هستند یا تعداد آنها چقدر است. با این حال، اگر محیط را کشف کنید، بازی می تواند طولانی تر شود.

بازی The Callisto Protocol دارای محتوای مخفی است

مدیر The Callisto Protocol قبلا گفته بود که این بازی تا حد زیادی یک تجربه خطی خواهد بود، اما مقدار زیادی محتوای مخفی و اختیاری خواهد داشت. برخی از این محتوا اطلاعات بیشتری از داستان ارائه می دهد. بازی Callisto Protocol در تاریخ ۲ دسامبر (۱۱ آذر) بر روی پلتفرم های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه های شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد مدت زمان تکمیل پروتکل Callisto چیست؟ به نظر شما 14 ساعت کافی است؟ این اثر چگونه با فضای مرده مقایسه خواهد شد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt