منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • پرفروش‌ترین بازی‌های هفته گذشته در بریتانیا: Call of Duty: Modern Warfare 2 در صدر قرار گرفت.

پرفروش‌ترین بازی‌های هفته گذشته در بریتانیا: Call of Duty: Modern Warfare 2 در صدر قرار گرفت.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پرفروش‌ترین بازی‌های هفته گذشته در بریتانیا: Call of Duty: Modern Warfare 2 در صدر قرار گرفت.

همانطور که انتظار می رفت، بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در اولین هفته انتشار خود توانست در جدول فروش فیزیکی هفتگی انگلستان قرار گیرد و در کنار آن، چندین نسخه جدید در صدر جدول این هفته قرار گرفتند. Call of Duty: Modern Warfare 2 سومین نسخه بزرگ سال 2022 پس از FIFA 23 و Pokémon Legends: Arceus است.

جای تعجب نیست که بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 که هفته گذشته در سراسر جهان عرضه شد، در صدر پرفروش ترین بازی های بریتانیا در این هفته قرار گرفت. با این حال، گفته می‌شود که این بزرگترین نسخه برای سری Call of Duty در بریتانیا از زمان انتشار Call of Duty: Modern Warfare در سال 2019 است. اگرچه این تنها شامل فروش فیزیکی می‌شود، اما در صورت دیجیتال، این تعداد احتمالاً به‌طور قابل توجهی بیشتر خواهد بود. فروش گنجانده شده است.

فروش آخرین نسخه Call of Duty نسبت به نسخه ناامیدکننده سال گذشته، Call of Duty: Vanguard، 43 درصد و نسبت به سال 2020 نزدیک به 9 درصد افزایش یافته است. Call of Duty: Black Ops Cold War افزایش یافته است و مقدار آن نیز افزایش یافته است فروش در مقایسه با Modern Warfare که در سال 2019 منتشر شد، 61 درصد کاهش یافته است. بنابراین فروش این بازی در پلی استیشن 5 برابر با 53 درصد، در ایکس باکس 29 درصد و در پلی استیشن 4 18 درصد بوده است. لازم به ذکر است که بازی های ایکس باکس در بازار دیجیتال عملکرد بهتری دارند.

FIFA 23 FIFA 23

Modern Warfare 2 پرفروش ترین بازی هفته گذشته در بریتانیا بود

در همین حال، FIFA 23 پس از گذراندن چهار هفته در صدر، به مقام دوم رضایت داد. فروش بیش از 7000 نسخه نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. همچنین Bayonetta 3 منحصر به فرد نینتندو سوییچ است بازی های پلاتینیوم این عنوان با 4 درصد افزایش فروش نسبت به Bayonetta 2 در سال 2018 رتبه سوم را به خود اختصاص داد. سری Bayonetta که اغلب عنوانی نسبتاً محبوب در بریتانیا بوده است، به نظر می رسد برای نسخه Switch خود کند شده است: زیرا فروش آن 9 درصد کاهش یافته است.

در همین حال، Gotham Knights و Mario + Rabbids Sparks of Hope که هفته گذشته وارد جدول فروش بازی های بریتانیا شدند، به ترتیب به رتبه های 5 و 7 سقوط کردند.در همین حال، Horizon: Forbidden West به دلیل انتشار بیشتر پلی استیشن 5 و Gotham از هشتم به چهارم پرید. Knights پس از ۷۲ درصد کاهش فروش در هفته دوم، از رتبه دوم به پنجم سقوط کرد. سرانجام، Mario + Rabbids: Sparks of Hope در دومین هفته اکران خود با افت فروش 52 درصدی از جایگاه سوم به رتبه هفتم سقوط کرد. در زیر می‌توانید 10 بازی پرفروش بریتانیا را در هفته گذشته (منتهی به 29 اکتبر) بررسی کنید.

 1. Call of Duty: Modern Warfare 2
 2. فیفا 23
 3. سرنیزه 3
 4. افق غرب ممنوع
 5. شوالیه های گاتهام
 6. Mario Kart 8 Deluxe
 7. Mario + Rabbids Sparks of Hope
 8. نینتندو سوییچ ورزشی
 9. Splatoon 3
 10. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

منبع: Gamingbolt