منو سایت

پخش فصل 1 Battlefield 2042، با هدف اوایل ژوئن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پخش فصل 1 Battlefield 2042، با هدف اوایل ژوئن

پخش فصل 1 Battlefield 2042، با هدف اوایل ژوئن

فصل 1 تاخیری Battlefield 2042 نزدیک است. توسعه دهنده DICE امروز تایید کرد که انتظار می رود فصل 1 در “اوایل ژوئن” شروع شود.

این به‌روزرسانی بزرگ بعدی برای Battlefield 2042 پس از انتشار نسخه 4.1 خواهد بود که در 19 می ارائه می‌شود. DICE یک “بررسی کامل” و یادداشت هایی در مورد تنظیم فصل 1 به محض انتشار به اشتراک می گذارد.

در حال پخش: بررسی ویدیویی بازی Battlefield 2042

در فوریه امسال، DICE شروع فصل 1 را به تعویق انداخت، زیرا در عوض استودیو اولویت را به بازی در شرایط خوب پس از شروع کمتر از یک شروع عالی داد. DICE در آن زمان گفت: “این تصمیم به ما زمان می دهد تا روی بهبود تجربه Battlefield 2042 تمرکز کنیم، زیرا ما توسعه محتوای فصلی خود را نهایی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه چیز به استاندارد کیفیت ما می رسد.”

فصل 1 اولین فصل از چهار فصلی خواهد بود که در 12 ماه آینده وارد بازی می شود. بازیکنان می توانند در طول چهار فصل منتظر چهار متخصص جدید، کارت های جدید و «محتوای کاملاً جدید» باشند.

DICE گفت: “ما متعهد و متمرکز هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که Battlefield 2042 جاه طلبی های ما و انتظارات شما را برآورده می کند – وظیفه ای که به آن متعهد هستیم.”

با وجود مبارزات Battlefield 2042، این بازی پنجمین بازی پرفروش سال 2021 در ایالات متحده بود، هرچند EA رقم خاصی از فروش بازی اعلام نکرد. اخیراً، مدیریت ناشر EA گفته است که سری Battlefield با وجود مشکلات Battlefield 2042 برای این شرکت “واقعاً مهم” است.

اگرچه بازی Battlefield 2042 آنطور که EA می‌خواست به فروش نرسید، دوره‌ای که بازی در آن عرضه شد – Q3 EA 2021 – موفق‌ترین دوره در تاریخ 40 ساله این شرکت بود. سری Battlefield حدود 10 درصد از کل درآمد EA را تشکیل می دهد.

اندرو ویلسون، مدیر عامل EA گفت: Battlefield 2042 تا حدی به دلیل توسعه آن در دوران COVID-19 با مشکلاتی روبرو بود، در حالی که اشاره کرد که برخی از تصمیمات طراحی بازی با بازیکنان همخوانی نداشت.

در ماه مارس، اعلام شد که DICE کار روی بازی بزرگ بعدی Battlefield را آغاز کرده است، اگرچه این عنوان هنوز به طور رسمی معرفی نشده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.