منو سایت

پخش زنده Sonic Central برای 7 ژوئن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پخش زنده Sonic Central برای 7 ژوئن

پخش زنده Sonic Central برای 7 ژوئن

سگا اعلام کرده است که Sonic Central در 7 ژوئن به صورت زنده برگزار می شود و نگاهی به پروژه ها، مشارکت ها و رویدادهای آینده در سال جاری دارد.

اعلام شد توییتر، پخش زنده در Sonic Central در تاریخ 7 ژوئن ساعت 9:00 PT / 12:00 ET در کانال های YouTube و Twitch Sonic انجام می شود. اگرچه توییت به اطلاعیه خاصی اشاره نمی کند، سال گذشته Sonic Central شاهد معرفی Sonic Origins، Sonic Frontiers و Sonic Colors: Ultimate بود، بنابراین پتانسیل برای برخی از اعلان های بزرگ وجود دارد.

در استریم زنده می توانید تاریخ انتشار Sonic Frontiers، بازی سه بعدی “منطقه باز” آینده از تیم Sonic را که قرار است اواخر امسال منتشر شود، مشاهده کنید. در هفته های اخیر ویدیوهای متعددی از بازی Sonic Frontiers نیز منتشر شده است که احتمالاً به زودی به معرفی بزرگی اشاره دارد. Sonic Origins، مجموعه بازی های کلاسیک سونیک، قرار است در 23 ژوئن منتشر شود، بنابراین می تواند به راحتی تریلر جدیدی را در طول نمایش دریافت کند.

Sonic Central قبلی همچنین شاهد معرفی چند کراس اوور برای بازی های موبایل با Sonic و همچنین مجموعه ای از خطوط تولید مختلف از جمله برخی زنجیره های Sonic بود. سگا پخش زنده ای را در Sonic Central اعلام نکرد، اگرچه احتمالاً کوتاهتر خواهد بود، زیرا تنها بر روی یک فرنچایز تمرکز دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.