منو سایت

پخش زنده از Dead Space Remake در 12 مه منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پخش زنده از Dead Space Remake در 12 مه منتشر می شود

پخش زنده از Dead Space Remake در 12 مه منتشر می شود

EA از پخش زنده آینده برای توسعه دهندگان برای بازسازی Dead Space خبر داده است. استودیوی Developer Motive میزبان پخش ویدئویی این پنجشنبه 12 می خواهد بود که طی آن استودیو در مورد هنر بازی صحبت خواهد کرد.

کارگردان هنری مایک یازیجیان و تیمش در طول پخش زنده در مورد موضوعات مختلفی از جمله نورپردازی، محیط، شخصیت‌ها و بازسازی Dead Space توسط VFX و موارد دیگر بحث خواهند کرد.

پخش از ساعت 10:00 PT / 13:00 ET در 12 می آغاز می شود. همه می توانند از طریق یوتیوب و توییچ تماشا کنند و GameSpot همه به روز رسانی های مهم را در صورت اعلام گزارش می دهد.

Dead Space جدید یک ریبوت یا ریمستر نیست. این یک بازسازی است که در آن “همه چیز” از ابتدا ساخته شده است و روی یک موتور جدید کار می کند: Frostbite. EA می گوید که بازسازی جدید به نسخه اصلی “احترام” خواهد داشت.

استودیو گفت: «یخ زدگی به طور کامل در حال بهبودی است. “با همه دارایی های جدید، مدل های شخصیت جدید، محیط های جدید – اگرچه ما آنها را بر اساس طرح اصلی قرار می دهیم. قطعات جدید، پایه های جدید، مدل های جدید برخورد و غیره وجود دارد. ما همه چیز را از ابتدا بازیابی می کنیم، اما همان تاریخ و همان ساختار را حفظ می کنیم.”

نسخه بازسازی شده Dead Space در ابتدا در سال 2022 انتظار می رفت، اما اکنون برای اوایل سال 2023 برنامه ریزی شده است. این بازی قرار است برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X | S و رایانه های شخصی منتشر شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.