منو سایت

پتنت جدید Take-Two برای کارت بازی GTA 6 اعمال می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پتنت جدید Take-Two برای کارت بازی GTA 6 اعمال می شود

Rockstar ساخت بازی GTA 6 را تایید کرد و کمی هیجان را برای طرفداران به ارمغان آورد و از آنجایی که هنوز با معرفی و عرضه بازی فاصله داریم. کسب اطلاعات بیشتر امکان پذیر نیست و باید به حدس و گمان بسنده کنیم. پتنت جدیدی توسط Take-Two به ثبت رسیده است که مربوط به کارت بازی GTA 6 است و ویژگی های این کارت عظیم را آشکار می کند.

از آنجایی که Rockstar علاقه ای به انتشار اخبار رسمی در مورد بازی های خود ندارد و همچنین هیچ رویدادی برای ارائه بیشتر بازی برگزار نمی کند. تنها منبع اطلاعات خودی ها و شایعاتی است که هر از چند گاهی منتشر می شود. شایعات جدید حاکی از انتشار تریلر بازی GTA 6 در سال آینده است. اما طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، امکانات کارت بازی GTA 6 طبق پتنت تازه ثبت شده منقضی شده است.

به گفته CoryLVV، پتنت جدید Tiketo به سیستم جدیدی اشاره می کند که مشکل شارژ GTA Online را حل می کند. حال اگر می خواهید از یک نقطه روی نقشه به نقطه دیگر بروید. شما باید مدت زیادی صبر کنید. این پتنت وجود مناطق بزرگ را در نقشه GTA 6 نشان می دهد. به عبارت دیگر نقشه به مناطق بزرگ تقسیم می شود. اما این حوزه ها به یکدیگر وابسته نیستند و باید بین آنها جابجا شوند. سال گذشته شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه GTA 6 دارای نقشه های متعددی است که بازیکنان بین آمریکای جنوبی و شهرهای ایالات متحده در حال حرکت هستند.

نقشه بازی GTA 6

ویژگی های نقشه بازی GTA 6

نقشه بازی GTA 6به گفته کاربران Reddit، خبر وجود مناطق بزرگ صحت ندارد. این حق ثبت اختراع مربوط به نقاشی های فردی است که می توان آنها را تغییر داد و جابه جا کرد. این ویژگی می تواند قسمت آنلاین بازی GTA را به تجربه ای دشوار تبدیل کند و بازیکن را مجبور کند که هر بار بین کارت ها جابجا شود. البته این قابلیت باعث می شود تا بازیکنان بیشتری در نقشه حضور داشته باشند و در نتیجه فشار بیشتری بر روی سرورها وارد شود. وجود مناطق مختلف در نسخه بازی GTA 6 می تواند داستان را به نقطه جدیدی برساند. به عنوان مثال، به مرحله ای فکر کنید که در کشور دیگری گفته می شود و سپس برای مرحله دیگر به میامی، ایالات متحده آمریکا بازگردید.

اگرچه چنین تصوری مشکلات مختلفی را ایجاد می کند; اما ایده دنیای گسترده تر از GTA V بسیار هیجان انگیز است. محتوای زیادی از طریق به روز رسانی و DLC به GTA Online اضافه شده است و اینکه آیا پتنت جدید واقعاً متعلق به GTA 6 است یا خیر. سپس با بی نهایت محتوا مواجه می شویم که هر بار در حال افزایش است. شایعات قبلی حاکی از آن بود که یک برنامه در حال تغییر است که مانند Fortnite هر بار شکل جدیدی به خود می گرفت.

منبع: GameRant