منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • پاییز بابیلون، فصل 2 “عملا تکمیل شده” است و در حال حاضر برنامه ای برای موارد بیشتر وجود دارد

پاییز بابیلون، فصل 2 “عملا تکمیل شده” است و در حال حاضر برنامه ای برای موارد بیشتر وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاییز بابیلون، فصل 2 "عملا تکمیل شده" است و در حال حاضر برنامه ای برای موارد بیشتر وجود دارد

پاییز بابیلون، فصل 2 "عملا تکمیل شده" است و در حال حاضر برنامه ای برای موارد بیشتر وجود دارد

ناشر Square Enix و توسعه دهنده Platinum Games کاهش سرویس و توسعه فعلی Babylon’s Fall را رد کرده اند. این بازی همچنان به‌روزرسانی‌ها را دریافت می‌کند زیرا فصل 2 «عملاً به پایان رسیده» و فصل‌های آینده در حال انجام است.

تیم سازنده در بیانیه‌ای گفت: «ما به ارائه محتوای جدید برای بازی ادامه خواهیم داد و بر اساس بازخورد بازیکنان بهبود می‌دهیم، تلاش می‌کنیم بازیکنان موجود را به بازی ادامه دهیم و افراد تازه وارد را جذب کنیم». مایلیم از همه نگهبانانی که در حال حاضر از دنیای سقوط بابل لذت می‌برند تشکر کنیم، زیرا مشتاقانه منتظر استقبال بیشتر شما در آینده هستیم.»

تیم توسعه همچنین یک نقشه راه دقیق ارائه کرد. از تاریخ 22 مارس، نسخه 1.1.0 دارای یک به روز رسانی محتوای اصلی است که شامل یک جناح جدید به نام Molzamites، و همچنین فصل جدیدی از کمپین به نام “رنسانس” و نقشه جدید “برج بابل: محاصره” است. همچنین یک ویژگی جدید Forge به نام “Refine” وجود دارد که در آن بازیکنان می توانند به یک آیتم افسون کننده و همچنین یک حالت بازی جدید به نام “Gauntlet” حرکت کنند.

در 29 مارس، زمان محدودی برای همکاری با Nier: Automata تا 26 آوریل وجود خواهد داشت، جایی که بازیکنان می‌توانند لباس‌های 9S و 2B را از بازی ببرند. نسخه 1.1.1 نیز در 26 آوریل با یک داستان اضافی در مورد Resurgence و یک رویداد جدید با زمان محدود، جشنواره فوریه، همراه با ماموریت‌ها، زره‌ها و باس‌های جدید عرضه می‌شود. در مورد به روز رسانی های آینده، تیم به مسائلی مانند تنظیمات گرافیکی، تعادل سلاح و بهینه سازی عملکرد ادامه خواهد داد.

Babylon’s Fall هم اکنون برای PC، PS4 و PS5 در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.