منو سایت

پاسخ وردل امروز (# 295) – 12 آوریل 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ وردل امروز (# 295) - 12 آوریل 2022

پاسخ وردل امروز (# 295) - 12 آوریل 2022

سلام، دوستان طرفدار Wordle، امروز 12 آوریل است و شما احتمالاً اینجا هستید و به دنبال پاسخ امروز Wordle هستید. در حالی که Wordle شما را می فرستد تا به دنبال پاسخ امروز باشید، من اینجا هستم تا به طور خاص به شما کمک کنم. بگذارید به شما بگویم، من حتی به شما حرف می‌دهم، به این ترتیب می‌توانید در اولین حدس آن را پر کنید و در بالای دنیا احساس کنید، با دانستن اینکه سریال خود را ذخیره کردید و با یک شات آن را شلیک کردید – با کمی کمک، البته . به هر حال، دومین احساس خوب پس از دریافت کلمه مناسب، به اشتراک گذاشتن آنلاین تجربه کمی است که برای رسیدن به آن نیاز داشته اید.

قبل از اینکه ادامه دهم و جواب امروز را به شما بدهم، آیا پازل امروز را به خوبی تکان دادید؟ ما راهنمای بهترین کلمات و نکات مقدماتی Wordle را داریم که می توانید از آنها برای به دست آوردن یک مزیت خوب در حین بازی استفاده کنید. من کلمه آغازین خود را دارم که معمولاً از آن استفاده می‌کنم، و اگرچه بیشتر روزها یک یا دو ضربه نمایش داده می‌شود، اما کار زیادی روی کلمه امروز گذاشته و به من کمک کرد تا آن را در سه فریم درک کنم. راستش را بخواهید، اگر با حدس اولیه ام پیش می رفتم، دو تا می شد. کلمات آغازین قدرتمند هستند، همه، روی آنها نخوابید.

پاسخ امروز به Wordle – 12 آوریل

اگر فقط پاسخ امروز را می خواهید می توانید تا انتها پیمایش کنید، اما چرا ابتدا از چند نکته استفاده نکنید؟

  • نکته 1: کلمه امروز تقریباً بخشی از یکی از بزرگترین ژانرهای بازی های ویدیویی در حال حاضر است. راستش فقط یک نامه شرمنده آن است. این ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. شما این را دارید.
  • نکته 2: کلمه امروز در عنوان یک بازی است که Gamespot وقتی آن را بررسی کردیم 10 داد! در حالی که این به شما امکان می دهد به بازی های زیادی نگاه کنید، اما چیزها را نیز بسیار محدود می کند.

هنوز مطمئن نیستید که کلمه امروز چیست؟ خوب، خوب، اگر آن را برای مدت طولانی نگه داشته اید، حدس می زنم که شما فقط می خواهید پاسخ مستقیم داشته باشید. پاسخ وردل از 12 آوریل (# 295) این است …سلطنتی. بله، مانند Persona 5 Royal یا Battle Royale! فردا برگردید، زیرا دور دیگری از نکات Wordle – و مهمترین پاسخ را خواهید یافت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.