منو سایت

پاسخ وردل امروز (شماره 347) – 1 ژوئن 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ وردل امروز (شماره 347) - 1 ژوئن 2022

پاسخ وردل امروز (شماره 347) - 1 ژوئن 2022

به یک روز دیگر Wordle به همه خوش آمدید، امروز 1 ژوئن است و من مطمئن هستم که می توانید پازل امروز را دریافت کنید. Wordle امروز کلمه ای است که فراموش کرده بودم تا زمانی که در مورد یکی از ژانرهای بازی و فیلم مورد علاقه ام صحبت می کردم از آن استفاده کردم!

آیا Wordle امروز را امتحان کرده اید؟ پاسخ امروز با توجه به شباهت آن به چند کلمه دیگر در املای آن کلمه جالبی است. با این حال، به ندرت استفاده می شود، در واقع فقط در زمینه ترسناک ظاهر می شود، بنابراین ممکن است ضرر کنید مگر اینکه واقعاً بدانید که چه چیزی را تماشا می کنید.

در غیر این صورت به یک شروع قوی نیاز خواهید داشت و ما فقط لیستی از کلمات آغازین عالی داریم که همه شما می توانید برای رسیدن به آن استفاده کنید.

پاسخ امروز به Wordle – 1 ژوئن 2022

طبق معمول، پاسخ در پایین در انتظار شما است، اما اگر راهنمایی هایی برای کمک به شما می خواهید، من شما را پوشش خواهم داد.

  • نکته 1: شما تمایل دارید کلمه امروزی را در خانه‌های قدیمی یا خانه‌های ارواح بشنوید، به همین دلیل است که برخی انتظار داشتند Gone Home، یک داستان اول شخص، یک بازی ترسناک بر اساس صدا باشد. بسیار خوب، به نظر واقعا ترسناک بود، اما صدا کمک زیادی به شما می کند.
  • نکته 2: Amanita Design، استودیو سازنده Machinarium، یک بازی به نام وردل امروزی ساخت.

آیا قبلاً Wordle امروز را می دانستید؟ من شما را دارم، اگر هنوز در حال مبارزه هستید، نگران نباشید. وردل امروز یک جیر جیر است. خانه Gone Home صدای جیر جیرهای زیادی داشت که به نظر می رسید شخص دیگری در کنار شما حضور دارد و این من را همیشه می ترساند. و Creaks یک بازی از Amanita است که شامل هیولاهایی به نام … اما آنها Creaks هستند. این همه برای امروز است، اما فردا برای نکات و ترفندهای Wordle بیشتر بازگردید!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.