منو سایت

پاسخ وردل امروز (شماره 346) – 31 مه 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ وردل امروز (شماره 346) - 31 مه 2022

پاسخ وردل امروز (شماره 346) - 31 مه 2022

سلام، به هفته وردل کمی کوتاهتر خوش آمدید! امروز 31 می است و امیدوارم همه روز خاطره خوبی داشته باشند. می دانم که این کار را انجام دادم زیرا مجبور نبودم وردل دیروز را انجام دهم. تمام روز با واقعیت جایگزین جشن نگرفتن تعطیلات تسخیر شده بودم، و باید به نحوی نکاتی را درباره کلمه “آتول” به ذهنم می‌رساند، کلمه‌ای که به معنای واقعی کلمه به طور تصادفی دریافت کردم. او در آنجا از گلوله های زیادی اجتناب کرد.

اما آیا Wordle امروز را امتحان کرده اید؟ باید اعتراف کنم که حدود هزار برابر ساده تر از دیروز است که باعث خوشحالی من است. این همچنین کمی یک کلمه کلاسیک است، اگرچه کاربردهای مدرن خود را دارد، همانطور که در نکات زیر خواهید دید. همچنین این کلمه واقعاً عالی است و فکر می کنم همیشه آن را به خاطر آن دوست داشته ام. اگر می‌خواهید پاسخ امروز را خوب شروع کنید، ما فهرستی از کلمات آغازین را گردآوری کرده‌ایم که مطمئناً به شما کمک می‌کند با یک یا دو حدس، بیشترین استفاده را از کلمه ببرید!

پاسخ امروز به Wordle – 31 مه 2022

طبق معمول، اگر می‌خواهید فوراً پاسخ امروز را دریافت کنید، می‌توانید به پایین بروید، اما من چند نکته دارم که همه شما می‌توانید از آنها برای دریافت Wordle امروزی بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

  • نکته 1: اولین بازی Resident Evil در عمارت اسپنسر در وسط بیابان کوهستانی اتفاق می افتد. این بازی نه تنها به شما اجازه می دهد تا در عمارت، بلکه در اطراف آن نیز کاوش کنید، که در واقع می تواند پاسخ امروزی به این وضعیت باشد، که یک اصطلاح کمی قابل تعویض برای عمارت است.
  • نکته 2: پاسخ امروز نیمی از یکی از معروف ترین خانه های تخیلی است که صحنه ای است که می توانید در Injustice: Gods Among Us با آن مبارزه کنید.

آیا قبلا Wordle امروز را گرفته اید؟ نگران نباشید، اگر نه، من پاسخ شما را همینجا دارم. وردل امروزی … یک عمارت است. عمارت در واقع به معنای داشتن یک خانه بزرگ (مانند عمارت اسپنسر) و زمین اطراف آن است. اگرچه PS1 در کارهایی که می‌توانست انجام دهد محدود بود، اما مطمئناً این زمین‌ها به اندازه‌ای بزرگ به نظر می‌رسید که یک عمارت فنی باشد. به‌علاوه، وقتی درباره عمارت‌ها صحبت می‌کنیم، چگونه اولین چیزی که به ذهن می‌رسد، وین مانور، خانه احتمالاً محبوب‌ترین ابرقهرمان ما، بتمن باشد. این همه برای نکات و ترفندهای Wordle امروز است، اما برای اطلاعات بیشتر فردا دوباره بررسی کنید!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.