منو سایت

پاسخ وردل امروز (شماره 332) – 17 مه 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ وردل امروز (شماره 332) - 17 مه 2022

پاسخ وردل امروز (شماره 332) - 17 مه 2022

وقت آن است که یک روز دیگر وردل داشته باشیم، مردم. امروز 17 می است و تلفظ کلمه امروز دشوار است. نه به این دلیل که دنیا به طور قابل توجهی دشوار است، بلکه به این دلیل که نمی‌توانم آن را دقیقاً در جایی قرار دهم که همه آن را ببینند و بشنوند، به جز دیالوگ‌های کلی در هر بازی، احتمالاً. بله، امروز یکی از آن کلمات را داریم.

آیا Wordle امروز را امتحان کرده اید؟ وقتی به بخش میانی بالاتر از همه چیز رسیدم، دچار لغزش شدم، و به همین دلیل است که حداقل یک حدس خیلی بد کردم. با این حال، ما نیازی به صحبت در این مورد نداریم. در عوض باید در مورد حروف صدادار خود فکر کنید و اینکه چگونه آنها اغلب به صورت جفت می آیند که باید هنگام وارد کردن حدس ها به خاطر داشته باشید!

به عنوان مثالی از چرایی، به لیست برخی از بهترین کلمات آغازین ما نگاه نکنید تا بتوانید بفهمید که این جفت ها در پازل امروزی چه هستند.

پاسخ امروز به Wordle – 17 مه 2022

جواب امروز را مثل همیشه با اسکرول کردن زیر نکات پیدا خواهید کرد، اما من با این نکات در حق همه شما و خودتان لطف می کنم، زیرا صراحتاً کلمه امروز در عناوین اکثر بازی ها، استودیوها، مکانیک ها گم شده است. ، و غیره. .

  • نکته 1: متأسفانه کریپتو، به اصطلاح قهرمان Destroy All Humans، به زمین می آید تا همه مردم را نابود کند. سریال همیشه در مورد چیستی خود صادق بوده است.
  • نکته 2: در جامعه کمدی کمدی که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است و همه شما باید آن را تماشا کنید، اگر قبلاً تماشا نکرده اید، طلسم وحشتناک مدرسه که هنوز کابوس های من را تسخیر می کند، پاسخ امروز نامیده می شود.

آیا قبلاً Wordle امروز را گرفته اید؟ اگر نه، نگران نباش، من تو را دارم. وردل امروزی … بودن است. کریپتو احتمالاً شخصی را موجودی (یا شاید چیز بی ادبانه تر) می نامد، و هدف کابوس های من برای مدت طولانی شخص گریندیل بوده است. این همه برای امروز است، اما حتماً فردا را برای دور دیگری از نکات Wordle بررسی کنید!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.