منو سایت

پاسخ وردل امروز (شماره 326) – 11 مه 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ وردل امروز (شماره 326) - 11 مه 2022

پاسخ وردل امروز (شماره 326) - 11 مه 2022

چه خبر، دوستان وردل، امروز 11 می است و وردل امروز تقریباً یک طبل است. من آنقدر از این کلمه استفاده نمی‌کنم و نمی‌دانم امروزه چند نفر دیگر اغلب از آن به جای مترادف‌های مدرن‌تر آن استفاده می‌کنند، بنابراین قطعا دیدن آن شگفت‌انگیز بود. با این وجود، همه چیز خوب است، زیرا من اینجا هستم تا در این مورد به شما کمک کنم، اگر به کمک نیاز دارید.

آیا Wordle امروز را امتحان کرده اید؟ در واقع، از نظر حروفی که استفاده می کند، کلمه ای به طرز شگفت انگیزی واضح است. فکر می کنم همه شما می توانید این را بفهمید، زیرا هیچ بخش خاصی از کلمه آنقدر عجیب و غریب نیست، فقط چیزی است که دیگر آنقدرها نمی شنوید. این به احتمال زیاد چیزی است که می تواند تعدادی از بازیکنان جوان را گمراه کند، اما خوشبختانه لازم نیست نگران آن باشید، زیرا با یک پاسخ یا حداقل یک ایده خوب اینجا را ترک می کنید.

اگر می‌خواهید پای خود را در لغت امروزی قرار دهید، ما فهرستی از کلمات آغازین را گردآوری کرده‌ایم که می‌توانید برای شروع از آنها استفاده کنید. من همچنین حداقل دو کلمه را بررسی کردم که ممکن است بیشتر پاسخ امروز را به شما بدهد یا ندهد، حتی اگر سفارش ممکن است نیاز به تغییراتی داشته باشد. ما باید کاری را به شما واگذار کنیم.

پاسخ امروز به Wordle – 11 مه 2022

پاسخ وردل امروز در زیر منتظر شما خواهد بود، اما ابتدا نکاتی برای کار مجدد دارم. من معمولاً نکات بسیار مقرون به صرفه ای برای بازی های ویدیویی ارائه می کنم که همه می توانید برای آن کلمات استفاده کنید، اما کلمه امروز دوباره کمی گنگ است. بنابراین شاید گیمرها امروز به سختی پاسخ دهند، اما من سعی خواهم کرد کمک کنم.

  • نکته 1: ساوث پارک: چوب حقیقت نوعی کمدی است که داستان آن چنان به چپ و راست دراماتیک می‌پیچد و به چنین مکان‌های مسخره‌ای می‌رود.
  • نکته 2: از قضا، و مرا به خاطر اینقدر بی ادبی می بخشید (اما گستاخی گاهی به معنای وردل امروزی است)، این کلمه بسیار شبیه مکانیک مرکزی نفرت انگیز است که در ساوت پارک نیز حضور دارد: چوب حقیقت.

کاش می‌توانستم بگویم که از اینکه پارک جنوبی تا این حد به این صورت‌حساب پرداخت می‌کند، تعجب می‌کنم، اما… خوب، اینجا پارک جنوبی است. آیا قبلاً Wordle امروز را می دانستید؟ نگران نباش، من برای شما پوشش داده ام. وردل امروز … یک مسخره است. Farces نوعی کمدی است که از نظر پوششی که دارد، خام و خارج از این دنیاست، و من نمی توانم بازی بهتری را نسبت به South Park: The Stick of Truth فکر کنم که در آن مناسب باشد. همچنین از گوز به عنوان حمله استفاده کنید.

«بازی‌های ویدیویی باید بیشتر از کلمه مسخره استفاده کنند» این چیزی است که من از آن استخراج می‌کنم. این تمام چیزی است که در Wordle امروز برای شما دارم، اما حتماً فردا دوباره برای دور جدیدی از نکات بررسی کنید و امیدوارم نکات تند کمتری وجود داشته باشد!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.