پاسخ وردل امروز (شماره 310) - 25 آوریل 2022

پاسخ وردل امروز (شماره 310) – 25 آوریل 2022

پاسخ وردل امروز (شماره 310) - 25 آوریل 2022

کلمات را حدس بزن، به من گوش کن! 25 آوریل است، به این معنی که شروع یک هفته جدید (کاری) از بازی کلمه پازل مورد علاقه همه است. حرف امروز کمی گیج کننده تر است. احتمالاً چیزی نیست که کسی اغلب از آن استفاده کند، مگر اینکه شما از طرفداران دنیای فیلم خاصی باشید، اما بعداً بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد. با این وجود، من این کلمه را دوست دارم و اینجا هستم تا به شما کمک کنم آن را دریافت کنید تا شما هم آن را دوست داشته باشید!

آیا Wordle امروز را امتحان کرده اید؟ من واقعاً امیدوارم که این کار را انجام دهید، زیرا این مجموعه ای کامل از کلماتی است که من واقعاً دوست دارم حدس بزنم. توصیه کلی برای این: با فرضیات خود عجیب باشید. کلمه امروز حداقل از نظر پاسخ های وردل شامل حداقل دو حرف از حرف های کمتر محبوب روی صفحه کلید است. مطابق با تعریف آن، این کلمه تقریباً اشتباه است، زیرا معمولاً حروف آن را به شکلی که هست نمی‌گذارید. اگر نکات و ترفندهای Wordle بیشتری می‌خواهید، چرا به راهنمای مفید Wordle ما با کلمات آغازین بسیار زیاد مراجعه نکنید. شاید آن وقت شما سریعتر از من جواب بگیرید.

اگر از قبل سخاوتمندانه به نظر می‌رسم، به این دلیل است که، صادقانه بگویم، نکات زیادی در مورد بازی‌های ویدیویی وجود ندارد که بتوانم برای این مورد ارائه دهم. با این حال، من یک بزرگ دارم.

پاسخ امروز به Wordle – 25 آوریل 2022

اگر پاسخ امروز را می‌خواهید، می‌توانید به پایین صفحه بروید، جایی که به راحتی می‌توانید آن را پیدا کنید. در غیر این صورت، من شما را تشویق می کنم که از راهنمای ما و این راهنمایی نسبتاً عالی برای دریافت آن برای خود استفاده کنید.

  • نکته فوق العاده بزرگ: در سال 2016، یک جنگجوی دوبعدی در دنیای کمدی سینمایی با پاسخ امروز به نام اعلام شد و بودجه دریافت کرد، اگرچه هنوز منتشر نشده است.

تا حالا گرفتی؟ نگران نباشید، من پاسخ شما را همینجا دارم. وردل امروز … کج است. بله، همانطور که در View Askewniverse، که در آن کوین اسمیت تمام فیلم‌هایش مانند Malrats و Clerks را روی صحنه برد. در سال 2016، اسمیت اعلام کرد که بالاخره کیهان در حال دریافت یک بازی ویدیویی در قالب Jay and Silent Bob: Chronic Blunt Punch است و من مطمئن هستم که طرفداران کار او بی صبرانه منتظر عرضه شدن هستند. این همه امروز ما هستیم، اما حتماً فردا دوباره اینجا را بررسی کنید تا نکات Wordle بیشتری را ببینید که امیدواریم در برخی از بازی‌ها اعمال شود!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.