منو سایت

پاسخ وردل امروز (شماره 304) – 19 آوریل 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ وردل امروز (شماره 304) - 19 آوریل 2022

پاسخ وردل امروز (شماره 304) - 19 آوریل 2022

وقت آن است که برخیزید و از شر وردل دیگری خلاص شوید. امروز 19 آوریل است و معمای آن روز واقعاً خوب است. این نه قابل پیش بینی ترین کلمه است و نه حدس زدن آن غیرممکن است. اگر من بتوانم آن را دریافت کنم، شما هم می توانید، و خوشبختانه من اینجا هستم تا مطمئن شوم همه این کار را می کنند!

آیا Wordle امروز را امتحان کرده اید؟ من واقعا آن را دوست داشتم. این کلمه ای با پایانی آشنا و آغازی عجیب است که یافتن پاسخ را سرگرم کننده تر می کند. بعضی ها وقتی کلمه را در دو یا سه فریم حدس می زنند خیلی خوششان می آید و باید، چون تاثیرگذار است، اما فردی که ناخن هایش را مثل پازل امروزی می جود، هر از گاهی منظره ای بسیار خوشایند است.

اگر می خواهید چند نکته و ترفند برای حل این بازی های روزمره Wordle را خودتان انجام دهید، ما دقیقا همان چیزی را داریم که برای حفظ این سری برای همیشه نیاز دارید.

پاسخ امروز به Wordle – 19 آوریل 2022

اگر پاسخ امروز را می‌خواهید، دریغ نکنید که فقط از طریق این نکات به پایین بروید، جایی که آن را پیدا خواهید کرد. اگر هنوز می خواهید به پازل امروز فرصت بدهید، چرا نکات و نکات ما را دانلود نکنید و صادقانه آن را امتحان نکنید؟

  • نکته 1: پاسخ امروز وردل نام مکانی است که در دهکده رزیدنت اویل سال گذشته با دونا بنیوینتو و عروسک شیطانی او، آنجی، مبارزه می کنید! اشاره در تذکر: به جلوی خانه نزدیک است.

  • نکته 2: این کلمه و “لابی” به نوعی قابل تعویض هستند، اما در صحبت آنلاین نه. اگر تا به حال یک لابی چند نفره را با این کلمه صدا کرده باشید، طرف شما قطعاً فکر می کند که شما عجیب و غریب هستید و تا حدودی حق با شما خواهد بود.

شما تا اینجا پیش آمده اید، پس نگران نباشید، این پاسخی است که منتظر آن هستید. پاسخ امروز به وردل… لابی است. پس از پاکسازی ترسناک ترین قسمت دهکده رزیدنت اویل در زیرزمین خانه Beneviento، برای آخرین (و عجیب ترین) نبرد با رئیس، که این فصل به پایان می رسد، دوباره در لابی ظاهر می شوید. همچنین، لطفاً هرگز آن را یک لابی چند نفره بنامید، من می‌خواهم همه شما در فضاهای آنلاین پیشرفت کنید و درست برعکس خواهد بود. برای دور دیگری از نکات Wordle فردا دوباره اینجا را بررسی کنید!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.