منو سایت

پاسخ وردل امروز (شماره 303) – 18 آوریل 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ وردل امروز (شماره 303) - 18 آوریل 2022

پاسخ وردل امروز (شماره 303) - 18 آوریل 2022

وقت آن رسیده است، دانشمندان گیج کننده من، برای یک هفته دیگر از Wordle. امروز 18 آوریل است و پازل روز من را گرفت زیرا فکر می کردم همه چیز اشتباه است. چه خوب که مرا گیج کردی تا بدانم چگونه همه شما را ناامید نکنم.

آیا Wordle امروز را امتحان کرده اید؟ در واقع به طرز شگفت آوری ساده است، من فقط به همه چیز اشتباه فکر می کردم. من چهار حرف از پنج حرف را در اولین حدس خود دریافت کردم، فقط همه آنها در مکان های اشتباه بودند. وقتی تعداد زیادی از حروف را به دست می آورید، باید کارهایی را که من انجام ندادم انجام دهید و سعی کنید آنها را در قسمت هایی از کلمات که با آنها آشنا هستید کنار هم قرار دهید. با تعداد بسیار زیادی از حروف قفل شده، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را دوباره پیکربندی کنید تا زمانی که چیزی در مغزتان ظاهر شود. اگر فقط کمی آنها را قاطی کنم، با یک فرض دیگر پاسخ امروز را دریافت می کردم.

در این میان، ما نکات زیادی داریم، از جمله بهترین کلمات آغازین که می توانید برای انجام بهتر از من استفاده کنید.

پاسخ امروز به Wordle – 18 آوریل

اگر پاسخ امروز را بدون افراط و تفریط غیر ضروری می‌خواهید، دریغ نکنید که برای آن به پایین بروید. اما چرا با پازل، نکات دوستانه و این نکات ننشینید تا آن را امتحان کنید؟

  • نکته 1: این کلمه نام خانوادگی یک شخصیت نمادین است که می توانید در اکثر بازی های WWE از جمله آخرین رکورد WWE 2K22 پیدا کنید.

  • نکته 2: این کلمه نام یک سری اصلاحات کوله پشتی آرایشی در Fallout 76 است.

اگر تا اینجا پیش آمده اید، نگران نباشید، من می دانم که چه می خواهید. پاسخ امروز به Wordle یک سلیقه است. بله، من در مورد کسی غیر از خود پسر طبیعت، ریک فلور صحبت می کردم. و آیا می‌دانستید که تغییرات کوله پشتی در Fallout 76، flair نامیده می‌شود؟ با توجه به اینکه این یک مد مدرن است، منطقی است. خوب، این تمام چیزی است که امروز برای شما دارم، اما حتماً فردا برای پاسخ‌های وردل بیشتر بررسی کنید!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.