منو سایت

پاسخ امروز وردل (# 369) – 23 ژوئن 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ امروز وردل (# 369) - 23 ژوئن 2022

پاسخ امروز وردل (# 369) - 23 ژوئن 2022

شما برای راهنمای Wordle دیگری آمده اید و این دقیقاً همان چیزی است که در این پنجشنبه فوق العاده دریافت خواهید کرد. معمای 23 ژوئن خوشبختانه به سختی وردل دیروز نیست که توانست هزاران نفر را از پا درآورد. اجازه ندهید که امروز برای شما اتفاق بیفتد. از کلمه آغازین درست استفاده کنید، راهنمای ما را دنبال کنید و بدون عرق کردن به سریال خود ادامه خواهید داد.

برای Wordle امروز هیچ اتفاق غیرعادی برای من نیفتاد. من با چند کلمه شروع کردم تا چند حرف را در مکان های مناسب بیاورم و سپس دو کلمه دیگر را با آن حروف اضافه کردم تا پاسخ درست را بگیرم. فقط با این حال، ممکن است شما مانند من شادی نداشته باشید، بنابراین در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند Wordle را سریعتر یاد بگیرید. با این حال، اگر نکات کمکی نکرد، به پاسخ کامل زیر نیز نگاه می کنیم.

پاسخ امروز به Wordle – 23 ژوئن 2022

ما با دو نکته شروع می کنیم تا ذهن شما را وادار کنیم تا با فرضیات شما در جهت درست فکر کند. با این حال، این نکات ممکن است برای همه مناسب نباشد، در این صورت ما پاسخ کامل را در زیر بیان می کنیم.

  • نکته 1: اگر در بازی هایی مانند Call of Duty، Valorant، League of Legends و غیره به پیروزی نزدیک شده اید، اما هنوز به خط پایان نرسیده اید، می توانید از این کلمه استفاده کنید.
  • نکته 2: این کلمه عنوان یک بازی تیراندازی اول شخص بود که توسط Bethesda در سال 2011 منتشر شد. این بازی دارای عناصر PvE و PvP به همراه یک حرکت به سبک پارکور بود.

برای طرفداران بازی های غیر ویدئویی، این نکات ممکن است چندان مفید نباشد. خوشبختانه، می توانید پاسخ کامل را در اینجا ببینید … “لبه”. ما یک راهنمای Wordle دیگر برای فردا برای پایان هفته داریم، پس برگردید و مطمئن شوید که سری خود را ادامه می دهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.