منو سایت

پاسخ امروز وردل (# 363) – 17 ژوئن 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ امروز وردل (# 363) - 17 ژوئن 2022

پاسخ امروز وردل (# 363) - 17 ژوئن 2022

این پایان هفته است، و این بدان معناست که ما یک راهنمای Wordle دیگر برای انجام قبل از آخر هفته داریم. معمای 17 ژوئن به هیچ وجه سخت نیست و تا زمانی که بازیکنان از یک کلمه شروع محکم استفاده می کنند، باید قبل از انقضای شش فرض خود پاسخ را دریافت کنند. اگر در حال مبارزه هستید یا می ترسید که ممکن است پاسخ را دریافت نکنید، می توانید راهنمای کامل ما را در Wordle از 17 ژوئن در زیر بخوانید.

در واقع، امروز پنج فرض لازم بود تا به جواب برسم. سه کلمه اول من فقط سه حرف درست به من داد و دو فرض اولم هیچ حرف درستی نداشتند. هنگامی که این سه را به دست آوردم، به لطف چهارمین حدس خوش شانس آسان بود. اگر دو فرض اول بد نبود، فکر می کنم بعد از سه چهار فرض به جواب می رسیدم. با این حال، گاهی اوقات، کوکی در سمت اشتباه میز از هم می پاشد. اگر این اتفاق برای شما افتاده است یا می خواهید مطمئن شوید که اینطور نیست، نکات ما و شاید حتی پاسخ کامل Wordle را از 17 ژوئن بخوانید.

پاسخ امروز به Wordle – 17 ژوئن 2022

مثل همیشه، ما با چند نکته برای هدایت افکار شما در مسیر درست شروع می کنیم. سپس پاسخ کامل را به شما خواهیم داد تا بتوانید سریال خود را زنده نگه دارید.

  • نکته 1: قبل از این کلمه گاهی کلمه “پر” یا قبل از کلمه “دور” آمده است.
  • نکته 2: این کلمه دارای یک مصوت در وسط است.

نکات امروزی اساسی بودند، اما احتمالاً برای اکثر بازیکنان مؤثر بودند. اگر آنها برای شما نبودند، نگران نباشید، زیرا ما نیز پاسخ کامل Wordle را از 17 ژوئن همینجا داریم … “باد شده”. چندین تعریف مختلف از این کلمه وجود دارد، اما تا زمانی که موفق شده اید یک “o” را در جای مناسب قرار دهید، در نهایت باید پاسخ به شما برسد. ما تعطیلات آخر هفته را خواهیم گرفت، اما دوشنبه به اینجا برمی گردیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.