منو سایت

پاسخ امروز وردل (# 331) – 16 مه 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ امروز وردل (# 331) - 16 مه 2022

پاسخ امروز وردل (# 331) - 16 مه 2022

به یک هفته دیگر Wordle خوش آمدید. امروز 16 مه است و پاسخ امروز من را به چند چرخه پرتاب کرد، بنابراین خوب است که اینجا باشم تا به همه شما کمک کنم! حتی نمی‌دانم از کجا شروع کنم که حرف امروز چقدر اشتباه است، غیر از اینکه بگویم این اشتباه است.

آیا Wordle امروز را امتحان کرده اید؟ پاسخ وردل تقریباً از هر جهت ممکن دشوار است. موقعیت حروف صدادار خوب است، اما مصوت هایی که به آنجا می روند احتمالا شما را به هم می ریزند. این کلمه ای است که امروز استفاده می کنیم، اما نمی توانم بگویم که کاملاً معمولی است. پایان کلمه نیز عجیب است، اما اگر آن را فهمیده باشید، بیشتر کلمه را تصمیم گرفته اید، زیرا چیزهای کمی وجود دارد که می تواند در آنجا جا شود. من اگر جای همه شما بودم روی تلاش برای از بین بردن این موضوع تمرکز می کردم.

اگر به دنبال کمک قوی‌تری هستید، ما مجموعه‌ای عالی از نکات و همچنین فهرستی از کلمات آغازین داریم که به طور بالقوه می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری مرحله به مرحله پاسخ امروز کمک کند، پس حتما از آن استفاده کنید!

پاسخ امروز به Wordle – 16 مه 2022

پاسخ درست در پایین خواهد بود، مثل همیشه، اما شما باید پازل امروز را امتحان کنید، حتی برای اینکه آن را بدست آورید و بگویید که تصمیم مزخرف گرفته اید. البته، نکاتی هم دارم که می توانید از آنها برای رسیدن به آنجا استفاده کنید، بنابراین انگیزه بیشتری برای تلاش خواهید داشت.

  • نکته 1: در بازی هایی مانند Minecraft یا Deep Rock Galactic، غارهای زیرزمینی عمیق را با حفاری کشف می کنید، اما چه راهی بهتر برای گفتن این موضوع؟
  • نکته 2: در Path of Exile می توانید اعماق سیاه چال را در فعالیتی به نام وردل امروزی کشف کنید.

آیا قبلاً Wordle امروز را گرفته اید؟ من تو را دارم، اگر نه وردل امروز … حفاری است. این یک کلمه کلاسیک واقعی است که زیاد آن را نمی بینید، اما برخی از مردم آن را به جای هم با حفاری استفاده می کنند، کاری که این روزها در بازی های ویدیویی بسیار محبوب این روزها مانند Minecraft و Deep Rock Galactic انجام می دهید. شما همچنین می توانید فقط با سیستمی به نام delve in Path of Exile درگیر شوید، که به شما امکان می دهد در حالی که یک گاری مین را دنبال می کنید و غارت می کنید، از یک غار عبور کنید. این تمام چیزی است که امروز برای شما دارم، بنابراین می‌خواهم این فصل جدید Deep Rock Galactic را برای چیزهای اضافی آغاز کنم و فردا همه شما را اینجا برای دور جدیدی از نکات Wordle ببینم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.