منو سایت

پاسخ امروز وردل (# 324) – 9 مه 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ امروز وردل (# 324) - 9 مه 2022

پاسخ امروز وردل (# 324) - 9 مه 2022

مردم، وقت آن است که یک هفته دیگر از Wordle دوباره استفاده کنیم. امروز 9 ماه مه است و وردل برای شروع هفته با پای راست به ما یک توپ نرم زد، بنابراین همه از نیویورک تایمز تشکر می کنند. به عنوان یک گروه از گیمرها، من به توانایی شما در درک کلمات امروز کاملاً مطمئن هستم. برخی از برنامه های کاربردی به طور شگفت انگیزی محبوب هستند.

آیا Wordle امروز را امتحان کرده اید؟ این فقط این است که بیشتر ما احتمالاً بیشتر از آنچه فکر می کنیم استفاده می کنیم. این قطعاً کلمه ای است که در آن قرار گرفتن اولیه حروف صدادار باعث می شود کار بلافاصله در جای خود قرار گیرد. راه های زیادی برای به دست آوردن یک کلمه از این مکان ها وجود دارد، اما امکانات آنقدر بی پایان نیستند. ساده ترین پاسخ احتمالاً درست است.

اگر می‌خواهید این حروف صدادار زودتر قفل شوند، در اینجا لیستی از کلمات آغازین عالی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند تا در Wordle امروزی به یک لید اولیه دست پیدا کنید.

پاسخ امروز به Wordle – 9 مه 2022

اگر به دنبال پاسخ امروز هستید، می توانید برای آن به پایین بروید، اما من می گویم که کلمه امروز آنقدر راحت است که فقط با نکات من می توانید آن را دریافت کنید. همه آن را یک چالش در نظر بگیرید.

  • نکته 1: پاسخ امروز به Wordle نیمی از نام یک تکنیک مخفی از سری متروید است. این حرکتی است که به طور مداوم در بازی های دویدن با سرعت استفاده می شود.
  • نکته 2: پاسخ امروز همچنین نام اصلی ترین چیزی است که در Super Mario سال گذشته، Bowser’s Fury جمع آوری کردید.

آیا از قبل پاسخ امروز را دارید؟ نگران نباش، اگر نیستی، تو را دارم. پاسخ امروز به وردل … درخشندگی است. مانند شاینسپارک، تکنیکی که سال گذشته وقتی از Metroid Dread فارغ التحصیل شدم، نتوانستم در زندگی خود اجرا کنم. چیزهایی که در اطراف Bowser’s Fury جمع کرده اید، در صورتی که نمی دانستید، گربه glitters نیز نامیده می شود! اتفاقا بازی ماریو که Bowser’s Fury نیز به آن نزدیک است Super Mario Sunshine است که همه شما در اکثر مواقع به ناعادلانه بد رفتاری می کنید. این همان مقداری است که من برای نکات وردل و بازنگری سلسله مراتبی سوپر ماریو دارم، پس حتماً فردا دوباره اینجا را برای دور دیگری از نکات وردل بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.