منو سایت

پاسخ امروز وردل (# 314) – 29 آوریل 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
پاسخ امروز وردل (# 314) - 29 آوریل 2022

پاسخ امروز وردل (# 314) - 29 آوریل 2022

Wordle از 29 آوریل 2022 یکی از طنزآمیزترین طنزهای طولانی مدت است. این اصطلاحی است که این روزها گاهی اوقات به دلایل اشتباه بسیار رایج است. خواه کاربران در رسانه های اجتماعی فعال باشند یا بازی های ویدیویی چندنفره آنلاین زیادی را انجام دهند، وقتی پاسخ Wordle # 314 را ببینند، اگر درست متوجه نشوند ممکن است کمی احمقانه به نظر برسند.

ما اینجا هستیم تا مطمئن شویم که مصرف کنندگان پاسخ اشتباهی دریافت نمی کنند. اگرچه هر بازیکنی نمی‌خواهد سری Wordle او پایان یابد، اما برای کاربران مهم است که امروز فقط به خاطر پاسخ اشتباه مرتکب اشتباه نشوند. از راهنمای ما برای بهترین کلمات آغازین برای تقویت بیشتر استفاده کنید. به لطف دو کلمه اولم که شامل بیشتر پنج حرف مورد نیاز بود، توانستم کلمه را در سه بار به درستی حدس بزنم. با این حال، اگر کاربران کمتر خوشحال باشند، ممکن است تا پایان Wordle دچار مشکل شوند.

برای بازیکنانی که به دنبال نکات یا پاسخ کامل Wordle # 314 هستند، زیر را بخوانید.

پاسخ امروز به Wordle – 29 آوریل

ما با چند نکته از پاسخ وردل در 29 آوریل شروع می کنیم. این نکات به طور کامل کلمه را آشکار نمی کند، اما مصرف کنندگان را در هنگام حدس زدن در مسیر درست قرار می دهد.

  • نکته 1: این کلمه معمولا به عنوان توهین در بین بازیکنان در بازی های چند نفره آنلاین استفاده می شود.
  • نکته 2: مردم به این کلمه چیزهایی را می‌گویند که فکر می‌کنند پایین‌تر هستند.

این نکات ممکن است به برخی از بازیکنان اجازه دهد تا کلمه مناسب را یاد بگیرند. با این حال، اگر مصرف کنندگان واقعاً گیر کرده باشند، پس سزاوار پاسخ کامل هستند. Wordle برای 29 آوریل زباله است. این یک پاسخ خوب است که می تواند باعث خنده یا دو بار پس از دانستن این کلمه شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.