منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ویژگی های Diablo 3 Dev Dishes On Cut، عدم وجود PvP و ساخت Whimsyshire برای 10 سالگی بازی

ویژگی های Diablo 3 Dev Dishes On Cut، عدم وجود PvP و ساخت Whimsyshire برای 10 سالگی بازی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویژگی های Diablo 3 Dev Dishes On Cut، عدم وجود PvP و ساخت Whimsyshire برای 10 سالگی بازی

ویژگی های Diablo 3 Dev Dishes On Cut، عدم وجود PvP و ساخت Whimsyshire برای 10 سالگی بازی

Diablo III اخیراً 10 ساله شد و وایت چنگ، توسعه‌دهنده سابق Diablo III و مدیر فعلی Diablo Immortal، برای جشن گرفتن یک دهه از کشتن شیاطین به توییتر برای پاسخ به سوالات طرفداران در مورد توسعه بازی، راه اندازی اولیه و ویژگی هایی که به قطع نهایی نرسیده اند.

پاسخ های چنگ عمیقاً در رویکرد بلیزارد به Diablo III و چگونگی تغییر سریع آن رویکرد پس از پرتاب است. به عنوان مثال، دشواری بازی در ابتدا الهام گرفته شده بود حملات World of Warcraft. خانه حراج پول واقعی بحث‌برانگیز بازی در زمان راه‌اندازی یک مشاجره بزرگ بود و بسیاری از بازیکنان احساس می‌کردند که چالش شدید بازی در سطوح بالاتر سختی و سطوح پایین سقوط آیتم‌ها برای تشویق بازیکنان به خرید تجهیزات بهتر از خانه حراج طراحی شده است. چنگ می‌گوید که این هرگز هدف نبوده، بلکه در عوض برای تسهیل تجارت و مبادله اقلام برای بازیکنان بدون نیاز به استفاده از وب‌سایت‌های شخص ثالث پیاده‌سازی شده است.

در حال پخش: Diablo Immortal | تاریخ انتشار و PC تریلر فیلم را اعلام کرد

هر کسی که زمان زیادی را در Diablo III سپری کرده باشد احتمالاً با سطح مخفی بازی Whimsyshire روبرو شده است، دنیایی از ابرهای شاد و رنگین کمان که به نظر می رسد مستقیماً از قسمتی از Care Bears آمده است. تخم مرغ عید پاک به دلیل یک بحث داخلی در مورد گنجاندن رنگین کمان در Diablo III و اینکه آیا برای لحن بازی مناسب است یا نه، به وجود آمد.

چنگ همچنین به برخی از ویژگی‌های مختلف که هرگز نور روز را ندیده‌اند، می‌پردازد، که بدنام‌ترین آن‌ها حالت‌های قطع‌شده PvP Diablo III است. به گفته چنگ، ایجاد تعادل بین توانایی‌های هر کلاس با رون‌های مختلف و آیتم‌های PvP افسانه‌ای ثابت شده است که یک “کار یادبود” است. در مورد اینکه چه چیزی می تواند منجر به PvP شود، چنگ می گوید که تعدادی ایده روی میز وجود دارد، از جمله حالت سنتی به سبک عرصه، حالت PvP مشابه MOBA با روبان ها و مینیون ها، سیستم پاداش PvP در دنیای باز و حتی یک حالت PvP نامتقارن که در آن یک بازیکن نقش رئیس را بر عهده می گیرد و با چهار بازیکن دیگر مبارزه می کند.

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی باقی مانده در کف اتاق برش، طلسم ها بود. در ابتدا، بازیکنان می توانستند تا 9 طلسم را برای تقویت بیشتر شخصیت خود مجهز کنند. این سیستم به گونه ای طراحی شده بود که تکاملی از جذابیت های Diablo II باشد. تکرارهای این سیستم شامل موجودی به سبک مینی بازی است که در آن بازیکنان طلسم های رنگی مختلف را برای پاداش ترکیب می کنند. مطابق با چنگبا این حال، بازیکنان سیستم را نادیده گرفتند یا آن را آزاردهنده دیدند، بنابراین در نهایت حذف شد.

بلیزارد همچنین با الهام از سیستم اخلاقی نور در مقابل جنبه تاریک موجود در جنگ ستارگان: شوالیه‌های جمهوری قدیم، سیستم فرشته‌ای / شیطانی را آزمایش می‌کند. بازیکنان می‌توانند دیالوگ‌های خوب یا بد را انتخاب کنند، و مهارت‌ها یا آیتم‌های خاصی به مقدار مشخصی از نقاط همسویی شیطانی یا فرشته‌ای نیاز دارند. این در نهایت حذف شد زیرا، به گفته چنگ، “انتخاب ساخت بازیکن در برابر تصورات بازیکن” را قرار داد.

جزئیات بیشتری برای یادگیری در مبحث کامل چنگ وجود دارد، بنابراین برای اطلاعات بیشتر حتما آن را بررسی کنید. برخی از ویژگی‌های بریده‌شده Diablo III که چنگ به آن اشاره می‌کند، در واقع بخش عمده‌ای از Diablo Immortal خواهد بود. بازی رایگان موبایل در وهله اول (اما همچنین بازی قابل بازی در رایانه با قابلیت بازی متقابل و متقاطع) شامل گروه PvP و PvP در جهان باز و همچنین شهرها برای چند نفره است، دو ویژگی که برش برای Diablo III.

اگرچه راه اندازی Diablo III به دلیل خطاهای سرور و مشکلات طراحی کاملاً روان نبود، اما در نهایت با معرفی پسوند Reaper of Souls تبدیل به یک «زمان خوش» شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.