منو سایت

ویژگی های کامل حالت حرفه ای FIFA 23: Real Coach Control اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویژگی های کامل حالت حرفه ای FIFA 23: Real Coach Control اعلام شد

EA Sports Studio جزئیات و تغییرات کامل حالت حرفه ای فیفا 23 اعلام کرد نسخه جدید سری بازی های فیفا با محوریت جام جهانی قطر و مسابقات ملی منتشر شده است و اولویت EA استفاده از تمامی امکانات برند فیفا است. اما حالت شغلی هنوز با ویژگی‌های جدید تزیین شده است. تریلر جدید هر آنچه را که باید در مورد حالت حرفه ای FIFA 23 بدانید به همراه یک مقاله مفصل توضیح می دهد.

بر اساس آخرین اخبار بازی، FIFA 23 Career Mode از مسابقات جهانی مختلف از جمله لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا، کوپا لیبرتادورس، لیگ برتر، بوندسلیگا، لالیگا و ده ها لیگ حرفه ای دیگر پشتیبانی می کند. الکترونیک آرتز این بخش محبوب را به تمرینات فوتبال نزدیک کرده است و با ارائه قابلیتی به نام Playable Highlights به گیمرها این امکان را می دهد تا لحظات مهم مسابقه را بدون تجربه کامل مسابقه کنترل کنند و در نتیجه مجبور نباشید در همه مسابقات شرکت کنید. .

این ویژگی جدید با بررسی نقاط قوت و ضعف هر دو تیم کار می کند و بر اساس آنها نکات برجسته را ارائه می دهد. اگر بازیکن به درستی عمل کند، می تواند گل بزند یا از گل خاصی جلوگیری کند. این شرایط به عوامل مختلفی از جمله قدرت تیم و آمادگی جسمانی و روحی آن بستگی دارد. این ویژگی هم در تمرینات و هم در کنترل بازیکنان استفاده می شود.

حالت حرفه ای فیفا 23

مربیان رئال در حالت حرفه ای FIFA 23

منوی حالت حرفه ای FIFA 23 به منوی سایر تب ها نزدیک است و طراحی آن کاملا تغییر کرده است. هدف از این کار ارائه یک تجربه ثابت است تا بتوانید اطلاعات بیشتری به دست آورید و تنظیمات مختلف را به راحتی جستجو کنید. EA همچنین قابلیتی به نام “لحظه های پویا” را به حالت حرفه ای FIFA 23 اضافه کرده است.این لحظات به شکل سکانس های سینمایی است که رابطه مربی و بازیکن را نشان می دهد. این لحظات به فعالیت بازیکن و به عنوان مثال زمانی که یک بازیکن خریداری شده است بستگی دارد. مربی به دیدار او در تمرین می رود و با او صحبت می کند.

توسعه دهندگان همچنین فرمت بازی های دوستانه پیش فصل را تغییر دادند. هشت تیم سه بار با هم رقابت خواهند کرد تا لیگ را با آمادگی آغاز کنند. فقط برنده مسابقه می تواند جایزه را دریافت کند و در نتیجه جایزه نهایی افزایش می یابد. تعداد فایل های سیو نیز به 17 عدد افزایش یافته است و در هنگام ذخیره بازی آزادی عمل بیشتری خواهید داشت. تغییرات حرفه ای فیفا 23 ادامه دارد و با پارسی گیم بمانید.

یکی از درخواست های اصلی بازیکنان در چند سال گذشته، توانایی کنترل مربیان واقعی بوده است. FIFA 23 در نهایت 350 مربی واقعی از جمله 30 سرمربی سرشناس اضافه می کند و دیگر نیازی به خلق شخصیت خود ندارید. می توانید گواردیولا یا ژوزه مورینیو را بگیرید و حتی باشگاه دیگری را برای شروع انتخاب کنید. قسمت تحلیل خرید و فروش بازیکن از دیگر تغییرات بازی محسوب می شود. این بخش به شما این امکان را می دهد که تجزیه و تحلیل کاملی در مورد خرید یا عدم خرید بازیکن بدست آورید.

حرفه ای فیفا 23

تغییرات شغلی فیفا 23

تجزیه و تحلیل خرید و فروش بازیکنان به شما امکان می دهد کنترل بهتری بر بودجه داشته باشید و مشابه Football Manager 22 است. بخش نقل و انتقالات نیز انیمیشن های جدیدی دریافت کرده است و تنش بین دو طرف حتی می تواند افزایش یابد و باعث می شود مذاکرات به نقطه حساسی برسد و شما این کار را انجام دهید. دیگر هیچ پیشنهادی ارائه نکنید؛ بلافاصله بپذیرید یا رد کنید. بخش کنترل پخش کننده حالت حرفه ای فیفا 23 ویژگی هایی مانند شخصیت پردازی بازیکن و همچنین فعالیت های خارج از زمین را داشت.

بازی FIFA 23 در تاریخ 8 اکتبر برای کنسول های بازی و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. باید بگویم. نسخه PC FIFA 23 از تمام ویژگی های جدید پشتیبانی می کند.

منبع: VGC