منو سایت

ویژگی های کامل بازی FIFA 23 فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویژگی های کامل بازی FIFA 23 فاش شد

الکترونیک آرتز، طبق اعلام قبلی از تریلر گیم پلی فیفا 23 آخرین تغییرات شبیه ساز محبوب فوتبال EA را فاش و اعلام کرده است. بازی جدید دارای تغییرات مختلفی از جمله Hypermotion 2 است که حرکت بازیکنان و توپ را روی زمین تغییر می دهد. علاوه بر این، خود زمین فوتبال نیز دستخوش تغییرات مهمی شد و به واقعیت نزدیک شد. در این مقاله هر آنچه برای گیم پلی بازی نیاز دارید فیفا 23 و تغییرات جدید را توضیح می دهیم.

به گفته Electronic Arts، تنها نسخه های رایانه شخصی و کنسول های جدید ویژگی های جدید را دریافت خواهند کرد، در حالی که کاربران PS4 و Xbox One همان نسخه قدیمی را دریافت خواهند کرد. EA از ویدیوهای مسابقات فوتبال زنان برای ارتقای فناوری Hypermotion 2 استفاده می کند که در نتیجه انیمیشن های فوتبال زنان با ظاهری طبیعی ایجاد می شود. توسعه دهنده از لباس های مخصوص برای ضبط فریم به فریم کبریت ها استفاده کرد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم دریبل است، تکنیکی که با استفاده از سیستم های بازی قبلی فیفا مسیر بازیکن را به سمت توپ منطقی تر می کند و در نتیجه با دید بازتر حریف را دریبل می کند. EA می گوید دریبل زدن احساس بهتری دارد و توپ واکنش بهتری نشان می دهد. این سبک دریبلینگ در بازی جدید پیاده سازی شده است. البته کیفیت دریبل در نهایت به میزان توانایی بازیکن مربوط می شود و هر بازیکنی نمی تواند از سد حریف بگذرد.

گیم پلی فیفا 23

گیم پلی فیفا 23

سیستم دیگری برای بهبود دفاع و ضربه زدن استفاده شد. این سیستم در واقع رقیب دریبل تاکتیکی است و در صورت استفاده صحیح; حمله حریف مسدود شده است. یکی دیگر از ویژگی های گیم پلی FIFA 23 AcceleRATE نام دارد. این سیستم باعث می شود که بازیکنان رفتار متفاوتی با یکدیگر داشته باشند و بازیکنان در دسته های مختلف قرار بگیرند. هدف اصلی آن این است که بتواند تیپ شخصیتی بازیکنان را در هنگام حمله و دفاع تشخیص دهد.

کار در FIFA 23 دارای یک ویژگی جدید است. به لطف شروع های انفجاری، می توانید از حریف خود پیشی بگیرید و در موقعیت های تک به تک موفقیت بیشتری کسب کنید. مثلا امباپه می تواند سریعتر از سایر بازیکنان به سمت دروازه بدود و کار را برای حریف سخت کند. یکی دیگر از ویژگی های گیم پلی بازی FIFA 23 به انیمیشن بازیکنان مربوط می شود و خواهیم دید که حرکت بازیکنان در این حالت بسیار طبیعی تر خواهد بود.

ویژگی های کامل بازی FIFA 23 فاش شد

تریلر بازی FIFA 23 منتشر شد

رفتار دروازه بان در نبردهای هوایی فیفا 23 تغییر کرده و راه های جدیدی برای تعامل بین بازیکن و توپ تعریف شده است. این باعث شد تا دروازه بان بتواند توپ را کنترل کند و کنترل بهتری در هوا نشان دهد. موقعیت دفاعی نیز بهبود یافته است و خط دفاعی سریعتر به جای خود باز می گردد و موقعیت ها را بهتر می شناسد. رفتار بدن بازیکنان در مقابل توپ بهتر شده و در نهایت باید به بهبود رفتار تماشاگران که کمی به واقعیت نزدیکتر است اشاره کرد.

اینها تمام ویژگی های گیم پلی FIFA 23 بود که در مورد آنها صحبت کردیم. برای درک بهتر تغییرات بهتر است ویدیوی بازی را مشاهده کنید.در خبر دیگر یوونتوس به فیفا 23 بازگشته است و تیم های روسی در فیفا 23 حضور ندارند.

منبع: Eurogamer