منو سایت

ویژگی های انحصاری نسخه پلی استیشن بازی Modern Warfare 2 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویژگی های انحصاری نسخه پلی استیشن بازی Modern Warfare 2 اعلام شد

دارندگان پلی استیشن برای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 بر روی پلتفرم خود از مزایای بسیاری برخوردار خواهند شد. سونی به عنوان بخشی از همکاری طولانی مدت خود با اکتیویژن، تمامی ویژگی های انحصاری پلی استیشن را که بازیکنان Call of Duty: Modern Warfare II بر روی پلتفرم خود دریافت خواهند کرد، اعلام کرده است.

بازیکنان پلی‌استیشن 5 و پلی‌استیشن 4 که Modern Warfare 2 را از طریق فروشگاه پلی‌استیشن پیش‌سفارش کرده‌اند، می‌توانند از امروز بسته اپراتور Oni را دریافت کنند. این بسته شامل یک نقشه منحصر به فرد شخصیت و سلاح است که می تواند در Modern Warfare 2 و همچنین Battle Royale Warzone 2.0 استفاده شود. مزایای انحصاری برای اعضای پلی استیشن شامل بهبودهایی برای کمک به ارتقاء سطح پروفایل ها در چند نفره، بارگذاری اضافه شده، و افزایش قابل توجه XP برای سلاح ها هنگام ورود به برگه مهمانی. در ادامه تمامی این ویژگی ها را معرفی می کنیم:

  • پاداش بسته Battle Pass: بسته ای که به بازیکنان این امکان را می دهد تا قفل وسایل جدید را سریعتر باز کنند و در پنج سطح بالاتر بروند.
  • دو امتیاز XP: کاربران پلی‌استیشن می‌توانند با یک رویداد ماهانه انحصاری که ۲۴ ساعت طول می‌کشد، XP را دو برابر کرده و سریع‌تر سطح خود را بالا ببرند.
  • بسته نبرد: یک بسته رایگان درون بازی برای مشترکین PlayStation Plus در هر فصل از Modern Warfare 2 که شامل نقشه‌های سلاح، پوسته اپراتورها، نشان‌ها و موارد دیگر است.
  • جایزه پارتی پلی استیشن: بازیکنان PlayStation هنگام بازی با هم در حالت مهمانی، 25٪ تجربه سلاح بیشتری دارند. این جایزه همچنان به افرادی که در قالب کراس پلتفرم با یکدیگر بازی می کنند تعلق می گیرد.
  • شارژ کردن اضافی: هنگامی که در سطح چهار ویژگی Create-A-Class باز می شود، دو شارژ کردن اضافی در دسترس خواهد بود.

Modern Warfare 2 Playstation Case Modern Warfare 2

انتقاد سونی از خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت

Modern Warfare II به صورت جهانی منتشر شده است و تعدادی از بازیکنان به عنوان پاداشی برای پیش خرید بازی، دسترسی زودهنگام به کمپین بازی دریافت می کنند. سلسله ندای وظیفه یکی از بزرگترین فرنچایزهای جهان در حال حاضر مورد توجه مایکروسافت برای خرید اکتیویژن بلیزارد است. در همین راستا سونی مدام از این معامله انتقاد کرده است. پلی استیشن ادعا می کند که اگر سری Call of Duty به یک انحصاری ایکس باکس تبدیل شود، بر تجارت آنها تأثیر منفی خواهد گذاشت. این در حالی است که مایکروسافت بارها در مورد اینکه چگونه می خواهد این فرنچایز را در پلتفرم های بیشتری منتشر کند صحبت کرده است.

فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس در این باره گفت: «ندای وظیفه به طور انحصاری در پلی استیشن در دسترس خواهد بود. من دوست دارم این بازی را علاوه بر پلی استیشن و ایکس باکس روی نینتندو سوییچ ببینم. هدف ما این است که با سری Call of Duty مانند Minecraft رفتار کنیم و آن را به پلتفرم های بیشتری بیاوریم.» همچنین در این هفته، وال استریت ژورنال در رویداد Tech Live اظهار داشت: «در صحبت های قبلی اسپنسر قول داده است که Call of Duty در دسترس خواهد بود. سال‌ها بعد از امضای قرارداد در پلی‌استیشن اگرچه سونی ادعا می‌کند که این قرارداد فقط سه سال برای پلتفرم آنها دوام خواهد داشت.

اگرچه این قرارداد انحصاری بین اکتیویژن و سونی چندین سال است که برقرار است، اما اخیراً به لطف خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، بحث برانگیز شده است. اما لازم به ذکر است که قبل از قرارداد موجود، مایکروسافت با اکتیویژن به توافق رسید که ابتدا محتوای انحصاری را برای ایکس باکس ارائه کند. در واقع، در دوران Xbox 360، بازیکنان نقشه های DLC را یک ماه قبل از سایر پلتفرم ها دریافت می کردند.

منبع: Gamespot