منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ویژگی جدید نینتندو سوییچ به‌روزرسانی نقطه پوشه را از دست می‌دهد

ویژگی جدید نینتندو سوییچ به‌روزرسانی نقطه پوشه را از دست می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویژگی جدید نینتندو سوییچ به‌روزرسانی نقطه پوشه را از دست می‌دهد

ویژگی جدید نینتندو سوییچ به‌روزرسانی نقطه پوشه را از دست می‌دهد

اگر یک باور ثابت و تزلزل ناپذیر وجود داشته باشد که ما سعی کرده‌ایم اینجا در GameSpot Dot Com ارتباط برقرار کنیم، این است که Nintendo Switch به پوشه‌ها نیاز دارد. ما در پنج سال گذشته در مورد این موضوع بسیار پر سر و صدا بوده ایم. بنابراین تعجب ما را تصور کنید که نینتندو ناگهان به‌روزرسانی سیستم‌افزار جدیدی را برای سوییچ منتشر کرد و Groups را اضافه کرد، ویژگی‌ای که به شما امکان می‌دهد بازی‌ها و برنامه‌ها را همراه با برچسب‌های سفارشی گروه‌بندی کنید. چرا، به نظر می رسد مانند پوشه ها!

پس از پراکندگی شامپاین و تبریک به خاطر تشویق موفقیت آمیز نینتندو به انجام کارهای درست و اخلاقی، ما این به روز رسانی را دانلود کردیم. شادی ما به سرعت تبدیل به حیرت شد، سپس ناامیدی، سپس ناامیدی، سپس گرسنگی، سپس دوباره ناامیدی، سپس خشم آتشین. چگونه این را با هم اشتباه گرفتند؟

در حالی که نینتندو سوییچ یک صفحه اصلی دارد، 10 مورد آخری را که باز کرده‌اید فهرست می‌کند و بقیه در انبوهی از «همه برنامه‌ها» پرتاب می‌شوند. درخواست طولانی مدت پوشه برای نظم بخشیدن به این هرج و مرج بود که به ما امکان می داد موارد را در دسته بندی ها برای نمایه سازی آسان مرتب کنیم.

به طور خلاصه، پوشه ها یک ابزار پاکسازی هستند. این است دلیل وجود آنها. بازی‌ها را به زیرگروه‌هایی مرتب کنید تا آیکون‌های سازمان‌یافته‌نشده را از صفحه اصلی خود حذف کنید. حق انتخاب بازی هایی که با کدام برچسب وارد شوند در درجه دوم اهمیت قرار دارند. مهم ترین عامل – و باز هم، کل دلیل وجود پوشه ها – این است که برنامه ها و برنامه های خود را از دید خارج کنید.

ویژگی Nintendo Switch Groups اینطور نیست. درعوض، صفحه اصلی شما هنوز از 10 مورد آخری که باز کرده اید تشکیل شده است و بقیه هنوز در انبوه درهم ریخته “همه چیز دیگر” قرار دارند. ویژگی Archive مدتی است که وجود داشته است، اما این بازی را از صفحه اصلی حذف نمی کند یا آن را به انتهای پشته All Games منتقل نمی کند. تنها گزینه شما برای آزاد کردن اسلات از بازی‌ای که دیگر بازی نمی‌کنید این است که نماد آن را به طور کامل حذف کنید یا به اندازه کافی بازی‌های مختلف را باز کنید تا آن را فشار دهید. در داخل این پشته شلوغ از همه بازی‌ها، می‌توانید دکمه L را فشار دهید تا گروه‌های خود را نمایش دهید، جایی که در نهایت پوشه‌های سازماندهی شده خود را پیدا خواهید کرد. چی. ج. به جهنم با آن.

ببین نینتندو من می دانم که شما می دانید که پوشه ها چگونه کار می کنند. من هرگز آنقدر خوش شانس نبودم که به سبک Willie Wonka، که مقر نینتندو است، از بهشت ​​بلامنازع دیدن کنم، اما نسبتاً مطمئن هستم که شما در این دفتر از رایانه استفاده می کنید. همچنین، من نسبتاً مطمئن هستم که شما هر برنامه و فایلی را مستقیماً روی دسکتاپ خود روی دسکتاپ خود ندارید. شما آنها را سازماندهی کردید، نه؟ در پوشه ها؟ حالا تصور کنید که اگر کسی پیشنهاد می‌کند که به جای سازمان‌دهی آن‌ها در پوشه‌ها، باید هر برنامه، برنامه و فایل جداگانه را روی دسک‌تاپ خود رها کنید، اما همچنین میانبرهای سازمان‌دهی شده‌ای را در یک پوشه فایل دولایه جداگانه ایجاد کنید. احتمالاً خواهید پرسید: چرا؟ و شما حق خواهید داشت که این کار را انجام دهید، زیرا این یک پیشنهاد از نظر عینی وحشتناک خواهد بود!

چرا هر کسی و در همه جا آن را طوری طراحی می کند که به این شکل کار کند؟ این خشمگین است.

من نمی خواهم بی دلیل باشم. من می دانم که به روز رسانی سیستم نیاز به زمان، کار و آزمایش دارد. تنها درخواست من این است که اکنون که چند نسخه جهش یافته درختی لعنتی از پوشه ها را پیاده سازی کرده اید، دفعه بعد که آن را درست انجام دهید. بیایید در واقع بازی ها را در پوشه ها سازماندهی کنیم، یا حداقل گروه های خود را در مکان هایی در صفحه اصلی آویزان کنیم. و لطفا ما را مجبور نکنید پنج سال دیگر صبر کنیم.

اگر شکست بخوریم، بازگشت موسیقی در کانال خرید Wii را می پذیریم. ما آمادگی داریم در این زمینه انعطاف پذیر باشیم.