منو سایت

ویدیوی Warzon Mobile ویژگی Self Revive را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویدیوی Warzon Mobile ویژگی Self Revive را نشان می دهد

یکی از مورد انتظارترین بازی های موبایلی که همه منتظر آن هستند. Call of Duty Varzon Mobile و این بازی در مرحله آلفا است و تاریخ انتشار دقیق آن در حال حاضر مشخص نیست. طبق آخرین اخبار از بازی، او بدون کمک هم تیمی هایش می تواند (Self Revive) را احیا کند و به بازی بازگردد. این ویژگی در بازی Warzone این برای کامپیوتر و کنسول است و در نسخه موبایل در دسترس خواهد بود.

در حالی که طرفداران بازی های موبایلی در مورد ویژگی های Call of Duty Warzone Mobile حدس و گمان می زنند. برخی از آنها به لطف عکس ها و فیلم ها کشف شدند. پس از انقضای ویدیوی بازی Warzone Mobile؛ اطلاعاتی در مورد عملکرد Self Revive نیز منتشر شده است. این ویژگی به بازیکن اجازه می دهد تا بدون کمک دیگران به بازی بازگردد و زنده شود. این یکی از ویژگی های اصلی ورزون است که خوشبختانه به نسخه موبایل هم راه پیدا کرده است.

خود احیای ورزون موبایل

امکان احیای خود به گونه ای است که اگر بازیکنی در حین نبرد به زمین بیفتد; با یک عنصر خاص می تواند دوباره بایستد. در این صورت نیازی به کمک همسالان نیست. البته این قابلیت به صورت پیوسته فعال نیست و به صورت متوالی قابل استفاده نیست و میزان استفاده محدود است. ویدیوی جدید بازی نشان می دهد که قابلیت بازگشت به بازی در Call of Duty Warzone Mobile فعال است و گیم پلی بازی تفاوت چندانی با نسخه اصلی ندارد.

احیای خود در ورزون موبایل

همکاری بین اعضای تیم یکی از مهمترین عوامل برنده شدن در بازی بتل رویال است. تک تیراندازها می توانند این تعادل را بر هم بزنند و به همین دلیل Self Revive طراحی شده است. در صورتی که بازیکن نتواند از جنگ دست بکشد و هم تیمی خود را نجات دهد. این ویژگی بسیار مفید خواهد بود. در این صورت بازیکن دیگر نیازی به افراد دیگر ندارد. این قابلیت در اکثر بازی های بتل رویال استفاده می شود.

Call of Duty Warson Mobile در مرحله آلفا قرار دارد و گرافیک بازی هنوز نهایی نشده است. ویدیوی گیم پلی نشان می دهد که سازندگان جنبه ها و قوانین مختلف بازی را متعادل می کنند تا تجربه موبایل Warzone همانند نسخه اصلی باشد. گرافیک به گفته بسیاری از افراد نیاز به طراحی بیشتری دارد و از آنجایی که نسخه نهایی آن هنوز تولید نشده است. فرصت تغییر و پیشرفت بسیار زیاد است. Varzon Mobile بدون شک مهمترین بازی بازار موبایل در سال های اخیر خواهد بود. نطر شما چی هست؟

منبع: GamingonPhone