منو سایت

ویدیوی Horizon Zero Dawn Demake ما را به دوران PS1 می برد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویدیوی Horizon Zero Dawn Demake ما را به دوران PS1 می برد

ویدیوی Horizon Zero Dawn Demake ما را به دوران PS1 می برد

Horizon Zero Dawn و دنباله آن Horizon Forbidden West بازی‌هایی با جزئیات باورنکردنی هستند و موتور Decima Guerrilla Games گرافیکی را ارائه می‌دهد که در کنسول‌های مدرن تقریبا غیرممکن به نظر می‌رسد. اما آیا Horizon با تصاویری از دوران PS1 که به سختی حتی به اندازه سه بعدی واجد شرایط هستند، خوب خواهد بود؟ خوشبختانه اکنون می دانیم.

خالق یوتیوب ZeoNyph نیز در این مورد تعجب کرد و یک شبه دمو برای نسخه ی نمایشی Horizon Zero Dawn با استفاده از Blender ایجاد کرد. Blender یک برنامه گرافیکی سه بعدی است که به کاربران امکان می دهد محتوای خود را متحرک کنند و اگرچه می توان از آن برای تجسم های پیشرفته استفاده کرد، ZeoNyph این را در ذهن نداشت.

همانطور که در ویدیوی بالا می بینید، Horizon Zero Dawn به عنوان یک بازی PS1 1996، با صفحه اصلی کلاسیک پلی استیشن و وضوح 320×420 تار طراحی شده است. صفحه عنوان خود بازی حتی شامل یک انتخاب برای پسوند Frozen Wilds است و صدا دارای صدای نوستالژیک ترقه و عدم وفاداری است که هر کسی که PS1 دارد باید آن را تشخیص دهد. چیزی آرامش بخش در مورد بازی وجود دارد که به نظر می رسد با چسب نواری و گیره های کاغذ به هم می چسبد.

برای گیم‌پلی، ما می‌بینیم که Aloy در حال حرکت از کنار آتش است – آتشی که به وضوح یک فایل 2 بعدی است که برای ارائه ظاهری سه بعدی طراحی شده است – قبل از اینکه ماشین به سرعت متوجه آن شود و به آن حمله کند. از آنجایی که ادای احترامی به کلاسیک های آن دوران است، وقتی آلویی مرده فرو می ریزد، صفحه سیاه می شود.

بیایید به آن فکر کنید، شاید بهتر است Horizon را تا سال 2017 منتشر نکنید. برای اطلاعات بیشتر از ZeoNyph، ویدیوی مقدماتی فصل 1 True Detective را تماشا کنید که با شخصیت های Life is Strange بازسازی شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.