منو سایت

ویدیوی گیم پلی GTA 6 فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویدیوی گیم پلی GTA 6 فاش شد

طی چند ساعت گذشته، توییتر و ردیت با فیلم‌های گیم‌پلی GTA 6 غوغا کرده‌اند که شبیه هر چیزی است که قبلاً دیده‌ایم و می‌تواند آن را مستقیماً از آب بیرون بیاورد. این ویدیو تمام شایعات اخیر در مورد وجود دو شخصیت اصلی در GTA VI را تایید می کند و به نظر می رسد شهر اصلی میامی مدرن باشد. ویدیوی فاش شده بخش‌های مختلفی مانند تیراندازی، پیاده‌روی، سیستم پلیس، رانندگی و حتی نحوه تعامل با شخصیت‌های غیرقابل بازی را نشان می‌دهد.

یکی از کاربران انجمن GTA مدعی است که بیش از 90 تصویر و ویدیو از بازی GTA 6 دریافت کرده و برخی از آنها را فاش کرده است. او ادعا می کند که سورس کد GTA VI و حتی نسخه آزمایشی آن را در اختیار دارد و همچنین تصاویری از کد بازی را به اشتراک گذاشته است. بررسی کدها سبک برنامه نویسی Rockstar را آشکار می کند. البته طرفداران همچنان به ویدیوها و تصاویر لو رفته مشکوک هستند، اما افشاگر فایل های پی دی اف مربوط به طراحی بازی را نیز فاش کرده و دلایل مختلفی برای ادعای خود ارائه کرده است.

فاش کننده ویدیوی گیم پلی بازی GTA 6 یک فایل زیپ ارائه کرده است که شامل تمامی تصاویر و آنچه باید در این فایل ببینیم را شامل می شود. یکی از کاربرانی که سورس کد را بررسی کرده است می گوید فاش کردن چنین چیزی بسیار سخت است و تدابیر امنیتی شدیدی در این مورد وجود دارد، اما ممکن است این کدها واقعی باشند و ظاهر آنها با کدهای بازی های قبلی GTA مطابقت داشته باشد. به نظر می رسد این اطلاعات توسط یک هکر به دست آمده است و توسط هیچکس در Rockstar فاش نشده است.

ویدیو با بازی gta 6

ویدیو با بازی gta 6

ویدیویی که در زیر مشاهده می کنید نسخه اولیه GTA 6 را نشان می دهد و بافت های گرافیکی آن هنوز در بازی پیاده سازی نشده است. در واقع چهره هیچ کدام از شخصیت ها طراحی نشده و محیط بسیار ساده طراحی شده است. چنین نسخه ای برای تست ویژگی های جدید استفاده می شود و حتی برخی از دارایی های بازی قبلی نیز قابل مشاهده است. این ویدیو شخصیت زن GTA VI را نشان می دهد که گفته می شود لاتین است و ویدیو نیز این موضوع را تایید می کند.

سیستم تیراندازی از بازی GTA V فاصله گرفت و حالت محافظه کارانه پیدا کرد. پلیس ها شبیه بازی قبلی هستند و به نظر می رسد هنوز رفتار آنها کاملا مشخص نشده است. قسمت های دیگری مانند مترو وجود دارد که ما را به یاد GTA IV می اندازد. حجم فیلم ها و تصاویر به قدری زیاد است که نمی توان آن ها را جدی نگرفت و بعید است که این تصاویر جعلی باشند. Rockstar هنوز به این ویدیوها واکنشی نشان نداده و آنها را از شبکه های اجتماعی حذف کرده است. یک سایت نزدیک به Rockstar ادعا می کند که بازی جدید در اواخر سال 2024 وارد بازار می شود. نظر شما چیست؟