منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ویدیوی گیم‌پلی Sonic Frontiers جزیره‌ای گیج‌شده را برای کاوش تاری آبی نشان می‌دهد

ویدیوی گیم‌پلی Sonic Frontiers جزیره‌ای گیج‌شده را برای کاوش تاری آبی نشان می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویدیوی گیم‌پلی Sonic Frontiers جزیره‌ای گیج‌شده را برای کاوش تاری آبی نشان می‌دهد

ویدیوی گیم‌پلی Sonic Frontiers جزیره‌ای گیج‌شده را برای کاوش تاری آبی نشان می‌دهد

Sonic Frontiers امروز ویدیوی دقیق تری دریافت کرد که گیم پلی این جوجه تیغی نمادین را نشان می دهد که در اطراف جزیره ای پر از پازل مسابقه می دهد. در جدیدترین ماجراجویی سونیک که سگا به عنوان یک بازی “منطقه باز” توصیف می کند، او بسیار بیشتر از دویدن در اطراف محیط است، زیرا او همچنین می تواند از مهارت های کوهنوردی خود استفاده کند.

مانند تیزر دیروز، تریلر جدید Sonic Frontiers ترکیبی سالم از سرعت، سنگ زنی ریلی و پلتفرم برای خودنمایی داشت، اگرچه هیچ جنگ دشمنی برای تماشا وجود نداشت، زیرا سگا یک تور امن در جزیره مرموز را انتخاب کرد.

به نظر می‌رسد سونیک هنگام کاوش در جزیره دو تنظیم سرعت دارد، زیرا زمانی که باید از نقطه A به نقطه B برسد، می‌تواند به راحتی از دویدن سریع به یک حرکت سریع‌تر تغییر کند.

سگا قصد دارد نمرات بالایی را برای Sonic Frontiers کسب کند و موریو کیشیموتو، کارگردان Sonic Lost World، Sonic Forces و Sonic Colors را برای رهبری پروژه استخدام کرده است. سگا که در دسامبر گذشته معرفی شد، در آن زمان گفت که این بازی طوری طراحی شده است که هم طرفداران قدیمی Sonic و هم علاقه مندان به ماجراجویی اکشن از آن لذت ببرند.

در ماه ژوئن، بسیاری از اعلان‌های دیگر در ماه Not-E3 منتشر خواهند شد، و از آنجایی که سگا یکی از 30 شرکتی است که با جشنواره تابستانی زنده جف کیلی شریک می‌شود، احتمالاً جزئیات بیشتری در مورد Sonic Frontiers وجود دارد که بعداً در این مورد به اشتراک گذاشته می‌شود. ماه برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، می‌توانید ویژگی GameSpot را برای هر آنچه در مورد Sonic Frontiers می‌دانیم، بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.