منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ویدیوی به روز رسانی مد Skyblivion سلاح های منحصر به فرد و بسیاری از اجنه را نشان می دهد

ویدیوی به روز رسانی مد Skyblivion سلاح های منحصر به فرد و بسیاری از اجنه را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ویدیوی به روز رسانی مد Skyblivion سلاح های منحصر به فرد و بسیاری از اجنه را نشان می دهد

ویدیوی به روز رسانی مد Skyblivion سلاح های منحصر به فرد و بسیاری از اجنه را نشان می دهد

تیم Skyblivion، یک مد برای بازسازی تمام The Elder Scrolls IV: Oblivion’s Tamriel با کمک موتور The Elder Scrolls V: Skyrim، سال‌هاست کار می‌کند. از آنجایی که انتشار آن هنوز بسیار دور است، تیم ویدیویی جدید با به‌روزرسانی منتشر کرده است که پیشرفت‌های انجام شده تا کنون را برجسته می‌کند، که شامل شهرهای کاملاً بازسازی‌شده، لباس‌ها، سلاح‌های منحصربه‌فرد و بسیاری از گابلین‌های عصبانی است.

بخش قابل توجهی از آپدیت 15 دقیقه ای در واقع به گابلین ها، نحوه زندگی آنها در Sirodil و انواع گابلین ها که بازیکنان با آنها مبارزه خواهند کرد، اختصاص دارد. هرکسی که سکانس مقدماتی Oblivion را به خاطر می آورد، ممکن است به یاد بیاورد که goblins یکی از اولین دشمنانی بودند که بازیکنان به تنهایی با آنها روبرو شدند و در طول بازی به مبارزه ادامه دادند. بدیهی است که تیم Skyblivion به هر یک از هفت تیره گوبلین Oblivion توجه یکسانی داشته است و بر ظاهر متمایز آنها تأکید دارد.

فراتر از همه چیز سبز و عصبانی، به روز رسانی Skyblivion همچنین بازسازی سلاح های منحصر به فرد نمادین Oblivion را نشان داد. در حالی که هدف Skyblivion بازآفرینی Oblivion است، تیم توسعه از به دست آوردن آزادی های خلاقانه خود ترسی ندارد. به این ترتیب، برخی از سلاح‌ها و مصنوعات منحصر به فرد Oblivion، مانند Umbra یا Goldbrand، به طور گسترده با مدل‌ها یا قابلیت‌های کاملاً جدید طراحی شده‌اند.

Skyblivion هنوز تاریخ انتشار ندارد و احتمالاً برای مدت طولانی هم نخواهد داشت. اگرچه آخرین آپدیت او شهر عظیم بروما را پوشش می دهد و می گوید که سایرین، یعنی اسکینگگراد و براویل، تکمیل شده اند، هنوز چیزهای بیشتری از Oblivion برای بازسازی وجود دارد. خارج از شش شهر دیگر بازی، از جمله امپریال سیتی، تیم Skyblivion باید قلمرو خود Oblivion را نیز بازسازی کند. هر کسی که می خواهد به تیم مدیران کمک کند می تواند برای موقعیت های باز در وب سایت خود اقدام کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.