ویدیوها و تصاویر لو رفته از GTA VI واقعی هستند

ویدیوها و تصاویر لو رفته از GTA VI واقعی هستند

اوایل امروز، 6 شهریور، یکی از بزرگترین افشاگری های تاریخ بازی های ویدیویی رخ داد و ویدیوی گیم پلی بازی GTA 6 فاش شد، لیستی از 90 تصویر و ویدیو به همراه کدهای اصلی بازی توسط یکی از انجمن ها ارائه شده است. کاربران GTA تصاویر مربوط به GTA VI در حال توسعه هستند و فقط برای آزمایش ویژگی های جدید ساخته شده اند. جیسون شرایر، خبرنگار بلومبرگ، صحت ویدئوها و تصاویر فاش شده را تایید کرد و نوشت که کارمندان راک استار از این وضعیت نگران و ناراحت هستند.

تصاویر لو رفته از بازی GTA VI همچنان در حال پخش است و تمامی شبکه های اجتماعی مختلف مملو از ویدئوهای این بازی هستند. Rockstar هنوز دستور حذف ویدیوها را نداده است و بسیاری منتظر بیانیه رسمی هستند. شرایر می گوید که با چند کارمند راک استار گیمز صحبت کرده و آنها صحت این ویدئوها را تایید کرده اند. او این وضعیت را یک “کابوس” برای Rockstar خواند و گفت که این یکی از بزرگترین افشاگری ها در تاریخ صنعت بازی است.

باعث ناراحتی توسعه دهندگان GTA VI شد

به گفته جیسون شرایر، این تصاویر مربوط به نسخه اولیه GTA 6 است و حتی ممکن است مربوط به چند سال پیش باشد. او تنها فردی نیست که با مقامات Rockstar صحبت کرده و اطلاعات رسمی دارد. LegacyKillaHD، از جمله یوتیوبرهای معروف، صحت اطلاعات فاش شده را در گفتگو با منابع ناشناس تایید کردند. او می گوید که توسعه دهندگان پس از اتفاقی که امروز رخ داد، از نظر ذهنی “تخریب” شده اند و بسیار ناراحت هستند.

بسیاری از کارکنان منتظر شروع هفته کاری و واکنش مدیریت نسبت به آخرین وضعیت و انتشار بیانیه رسمی هستند. زیرا این مشکل می تواند روی توسعه بازی تاثیر جدی بگذارد. این نظر روز بعد اعلام می شود و مسئولان منتظر آن هستند. صفحه اینستاگرام Rockstar از وضعیت آگاه است و نظرات افرادی را که در مورد افشاگری صحبت می کنند حذف می کند. به نظر می رسد تیم حقوقی آنها به زودی توزیع بیشتر ویدیو و تصاویر را متوقف خواهد کرد.

تصاویر و ویدیوهای لو رفته GTA VI بیش از هر زمان دیگری در تاریخ این بازی وجود دارد. افشای کدهای منبع یکی از آن رویدادهای نادر است. به گفته این افشاگر، این اطلاعات از طریق هک راک استار به دست آمده است و به نظر می رسد یکی از افراد داخلی این ویدئوها را فاش نکرده است. حال باید منتظر رویدادهای بعدی و واکنش رسمی سازنده باشیم. اتفاق اخیر ممکن است باعث تاخیر بازی GTA 6 شود نظر شما چیست

منبع: TheGamer