منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • وقت شما برای خرج کردن نمادهای بنر آهنی خود در Destiny 2 کم شده است

وقت شما برای خرج کردن نمادهای بنر آهنی خود در Destiny 2 کم شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
وقت شما برای خرج کردن نمادهای بنر آهنی خود در Destiny 2 کم شده است

وقت شما برای خرج کردن نمادهای بنر آهنی خود در Destiny 2 کم شده است

Iron Banner هفته آینده در 12 آوریل بازمی‌گردد، و Bungie در نشریه خود در This Week At Bungie هشدار کوچکی به بازیکنان داد و گفت که همه باید نشانه‌های Iron Banner خود را – که با تکمیل مسابقات و جوایز به دست می‌آیند – قبل از پایان فصل در Resurrected خرج کنند. نه تنها این، بازیکنان باید ماموریت فصلی Iron Banner What We Survive خود را تکمیل کنند و اگر بخواهند آن جوایز را بگیرند، جوایز تکمیل شده را بازخرید کنند، زیرا ساختار جوایز Saladin از فصل آینده تغییر خواهد کرد.

این اولین باری نیست که بازیکنان این اخطار را دریافت می‌کنند، Bungie ماه گذشته توییت کرد که توکن‌های Iron Banner و جوایز غیرقابل استفاده از دست خواهند رفت.

در TWAB قبلی، Bungie یک نقشه راه برای فعالیت های Season of the Risen ارائه کرد که بیان می کند آخرین بنر آهنین برای این فصل در 10 می خواهد بود. سازنده همچنین خاطرنشان کرد که “ما به دنبال جلوگیری از جایزه توانایی برای آخرین بنرهای آهنی خود قبل از فصل آینده” بر اساس بازخورد بازیکنان هستیم. بازیکنان دریافته اند که تکمیل این جایزه خاص خیلی طول می کشد. Bungie تصمیم گرفت فقط جوایز سلاح و قبل از خداحافظی بازیکنان با جوایز بنر آهنین، اشیاء باقی مانده فصل.

Bungie هنوز جزئیات ساختار پاداش آتی Iron Banner را فاش نکرده است، اما توصیه های مشابهی را قبل از حذف تمام سلاح ها، اجزای مدولار و داده های تله متری به بازیکنان ارائه کرد و به سازندگان Tower Banshee-44 ساختار ارتقاء متفاوتی در فصل 16 داد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.