منو سایت

وارنر وجود تعاونی 4 نفره در شوالیه های گاتهام را تکذیب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
وارنر وجود تعاونی 4 نفره در شوالیه های گاتهام را تکذیب کرد

فروشگاه پلی استیشن هفته گذشته از ویژگی همکاری Gotham Knights برای چهار بازیکن رونمایی کرد. طبق اخبار بازی قبلی، کنترل هر چهار شخصیت به صورت همزمان امکان پذیر بود و بازیکنان می توانستند چهار بار بازی را با دوستان خود انجام دهند. وارنر در پاسخ به سوال PCGamesN Media رسما وجود این ویژگی را تکذیب کرد و پذیرفت که بازی فقط حالت دو نفره خواهد داشت.

به گزارش پارسی گیم، توضیحات منتشر شده در فروشگاه پلی استیشن باعث شده تا شایعات مختلفی در مورد آن منتشر شود بازی شوالیه های گاتهام شد. حضور چهار شخصیت اصلی باعث شده تا بسیاری شایعاتی مبنی بر امکان کنترل هر چهار شخصیت به طور همزمان منتشر کنند. با این حال، از همان روزهای اول، توسعه دهنده امکانات تعاونی برای دو نفر را تایید کرد. WB Games در پاسخ به یک استعلام وجود حالت چهار نفره را تکذیب کرد و گفت که حالت های آنلاین می توانند این ویژگی را فعال کنند.

وجود چهار قهرمان برای انتخاب در نهایت منجر به بحث های مختلفی در بین بازیکنان شد. تاخیر در انتشار Gotham Knights توسط بسیاری از گیمرها و اطلاع رسانی ها در توییتر دلیل دیگری برای اضافه شدن حالت چهار نفره می باشد و حتی گزارش هایی مبنی بر حذف نسخه نسل هشتمی بازی Gotham Knights وجود دارد. با این حال، برادران وارنر امکان همکاری برای چهار نفر در بخش تاریخ را رد کرد. اما این امر احتمال این وضعیت را در بخش آنلاین افزایش داد.

قفس شوالیه های گاتهام

رویداد جدید در بازی Gotham Knights

رسانه PGamesN در گفتگو با مدیر برند WB Games اطلاعات رسمی در این باره دریافت کرد. دوون نیوبوری در پاسخ به سوال آنها گفت که بازی Gotham Knights از کمپین همکاری برای دو نفر پشتیبانی می کند. اما او احتمال یک رژیم چهار نفره را رد نکرد. سازنده به دنبال برگزاری یک رویداد جدید برای ارائه گیم پلی است. این رویداد که امروز سه شنبه ساعت 17:30 به وقت ایران برگزار می شود گزارشی از روند پیشرفت تیم سازنده را به نمایش می گذارد.

به نظر می رسد که شوالیه های گاتهام نیز در رویداد Jeff Kelly Summer Game Fast شرکت خواهند کرد و تریلر بازی نیز در این رویداد نمایش داده خواهد شد. جزئیات بیشتر و امکان معرفی تیم چهار نفره در این رویداد وجود دارد. در اخبار دیگری از دنیای دیزنی، تاریخ اکران فیلم Suicide Squad به بهار 2023 به تعویق افتاده است و ممکن است تا سال آینده اکران نشود.

منتظر اطلاعات بیشتر در مورد شوالیه های گاتهام در ساعات آینده باشید.

منبع: PCGAMESN