منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • هیچ عنصر مرتبط با فیلم به بازی های سری سونیک اضافه نشده است

هیچ عنصر مرتبط با فیلم به بازی های سری سونیک اضافه نشده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هیچ عنصر مرتبط با فیلم به بازی های سری سونیک اضافه نشده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تاکاشی ایزوکا که به عنوان رهبر تیم سونیک شناخته می شود، اعلام کرده است که این استودیو نمی خواهد المان ها و عناصری از فیلم های Sonic the Hedgehog را به سری Sonic اضافه کند.

با نادیده گرفتن استثناهای نادر از جمله شخصیت Tails، فیلم های سونیک دارای مجموعه ای از شخصیت ها و طراحی های جدید هستند که با سری بازی های سونیک متفاوت است. حتی در این آثار پس زمینه، داستان جدیدی از شخصیت های سونیک و ناکلز روایت می شود.

تاکاشی ایزوکا، رئیس استودیوی Sonic Team در مصاحبه ای با VGC گفت که ترجیح می دهد سری Sonic هسته اصلی بازی های ویدیویی خود را حفظ کند و در عین حال با گسترش این سری، مخاطبان بیشتری را جذب کند. او گفت: «از آنجایی که فیلم‌های سونیک مبتنی بر بازی‌های ویدیویی هستند، تلاش برای افزودن عناصر به بازی‌ها فایده‌ای ندارد. کاری که من می‌خواهم انجام دهم این است که به سری سونیک وفادار بمانم و با گسترش آن، ایده‌های جدیدی ارائه کنم که بازیکنان بیشتری را نسبت به این تجربه هیجان‌زده کند.»

سرپرست تیم سونیک ادامه داد: در بازی های موبایلی سری سونیک، شخصیت مووی سونیک به عناوین مهمان اضافه شده است. این نوع همکاری خوب و مناسب است. چون عده ای فقط فیلم ها را تماشا کرده اند و از طریق آن ها با شخصیت سونیک آشنا شده اند. اما بازی های سونیک ماهیت واقعی این شخصیت است. بنابراین به جای تلاش برای استفاده از عناصر فیلم در بازی، هدف من این است که با گسترش بازی‌ها، آنها را برای همه جذاب‌تر کنم.»

تاکاشی ایزوکا در پایان گفت: به نظر من استفاده از شخصیت فیلم سونیک به عنوان مهمان عملی است و ما مطمئناً این کار را انجام خواهیم داد. با این حال، حفظ ماهیت و هسته بازی‌های سری سونیک و سپس گسترش آن مجموعه راهی است که ترجیح می‌دهم به جای استفاده از عناصر فیلم دنبال کنم.»

سری سونیک سونیک

دومین اقتباس سینمایی از سری سونیک به تازگی منتشر شده است

اولین فیلم، Sonic the Hedgehog، موفقیت شگفت انگیزی داشت و به پرفروش ترین اقتباس از بازی های ویدئویی در ایالات متحده تبدیل شد. اوایل امسال رکورد فروش این فیلم با ادامه آن شکسته شد. پارامونت پیکچرز و سگا تایید کردند که سومین اقتباس سینمایی از سری سونیک ساخته خواهد شد و سری لایو اکشن سونیک به مرحله تولید رسیده است.

سرپرست تیم سونیک گفت: موفقیت فیلم های اقتباس شده از سری سونیک برای سازندگان این مجموعه چالشی بود. زیرا اکنون استودیو سونیک تیم باید مخاطبان بیشتری را راضی نگه دارد. او گفت: به دلیل موفقیت فیلم‌ها، متوجه شدیم که به مخاطبان بیشتری دسترسی داریم که قبلاً هیچ یک از بازی‌ها را امتحان نکرده‌اند یا با سری سونیک آشنایی چندانی ندارند. اکنون گروه وسیع تری از طرفداران وجود دارند که باید برای آنها محتوای متفاوتی تولید کنیم.»

تاکاشی ایزوکا گفت: راستش ما را خوشحال می کند. چون الان مخاطبان بیشتری داریم که می توانیم برایشان بازی بسازیم. اگرچه این یک چالش است. این به این دلیل است که بازی‌های ما می‌توانند توسط بازیکنان جدید یا افرادی که بازی‌های قبلی Sonic را بازی نکرده‌اند، آزمایش کنند. به همین دلیل فکر نمی کنم بتوانیم با یک مسابقه همه را هیجان زده کنیم.

نظر شما در مورد عدم افزودن عناصر فیلم به سری سونیک چیست؟ آیا ترجیح می دهید این مجموعه مسیری متفاوت از اقتباس ها را طی کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle