منو سایت

هیدئو کوجیما در حال کار بر روی چندین بازی بزرگ است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هیدئو کوجیما در حال کار بر روی چندین بازی بزرگ است

حضور هیدئو کوجیما در مراسم افتتاحیه Gamescom 2022 به صورت مجازی برگزار شد و او از راه اندازی پادکست شخصی خود در Spotify خبر داد. این خبر چندان مورد توجه قرار نگرفت و آن چیزی نبود که طرفداران انتظار داشتند. مثل همیشه، کوجیما با طرفدارانش شوخی کرد و آنها را قلاب کرد. او همچنین اعلام کرد که روی چندین بازی کار می کند و احتمالاً Death Stranding 2 یکی از آنهاست.

هیدئو کوجیما از رویداد کیک آف Gamescom برای اعلام پادکست شخصی خود به طرفداران استفاده کرد. او شروع کرد: “در حالی که دارم روی چند بازی جدید کار می کنم، امروز می خواهم چیز دیگری را به شما بگویم و آن یک پادکست جدید است.” از آنجایی که او از کلمه “بازی” به صورت جمع استفاده می کند، مشخص است که چندین پروژه همزمان در حال اجرا هستند. یکی از این پروژه ها بازی انحصاری ایکس باکس است که یکی از آرزوهای دیرینه کوجیما بوده است.

بازی هیدئو کوجیما

بازی های جدید هیدئو کوجیما

هیدئو کوجیما، خالق سری بازی های Metal Gear Solid، در مورد بازی های مرموز خود صحبتی نکرد، او فقط می خواست در مورد پادکست جدید خود، The Structure of the Brain صحبت کند. این پادکست به دو زبان ژاپنی و انگلیسی در Spotify در دسترس خواهد بود. اولین قسمت از پادکست 17 شهریور (17 شهریور) با حضور مهمانان ویژه پخش می شود. از آنجایی که کوجیما با افرادی که در بازی و سینما کار می کنند رابطه نزدیک دارد. انتظار داشته باشید افراد مشهور در این پادکست ها ظاهر شوند و صحبت های جالبی بشنوند.

معرفی یک پادکست با موضوعات مبهم و بدون انسان، خبری نبود که گیمرها و طرفداران کوجیما انتظار داشتند. بسیاری در حال آماده شدن برای عرضه بازی جدید بودند و سرنخ هایی از تریلر بازی جدید وجود داشت. لازم به ذکر است استودیو کوجیما پروداکشنز در هفته بازی توکیو حضور دارد و برای این رویداد غرفه واقعیت مجازی در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که کوجیما پروداکشنز از هیچ بازی جدیدی در این رویداد رونمایی نخواهد کرد.

بازی ایکس باکس کوجیما در مراحل اولیه خود است و بعید است تا سال آینده منتشر شود. در همان زمان گزارش هایی در مورد ساخت بازی Death Stranding 2 منتشر شد و حتی نورمن ریدوس نیز در مصاحبه ای ساخت این بازی را تایید کرد. شایعاتی مبنی بر یک PlayStation Showcase جدید وجود دارد که در پایان سپتامبر برگزار می شود و ممکن است تیزر کوتاهی از آن رویداد دریافت کنیم. همکاری کوجیما با ایکس باکس یکی دیگر از پروژه های جدید است و گزارش هایی از پروژه واقعیت مجازی وجود دارد.

منبع: GamesRadar