منو سایت

هیدئو کوجیما به شایعات بازی Death Stranding 2 واکنش نشان داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
هیدئو کوجیما به شایعات بازی Death Stranding 2 واکنش نشان داد

هیدئو کوجیما، طراح بازی های ویدیویی ژاپنی، توییت جدیدی منتشر کرده است بازی Death Stranding 2 را بسازید واکنش نشان می دهد. نورمن ریداس اخیراً از ساخت دنباله Death Stranding خبر داد و ادعا کرد که “کوجیما ساخت دومی را آغاز کرده است.” کوجیما در پاسخ به نورمن رداس نوشت: با شخصیت های دوستم وارد اتاق شوید.

به گزارش پارسی گیم، نورمن ریداس با لئو ادیت درباره تجربه خود در ساخت Death Stranding صحبت کرد و ساخت نسخه دوم را رسما تایید کرد. با این حال استودیو کوجیما پروداکشنز با انتشار تصاویری از ساخت بازی جدیدی خبر داده است. اما نام و عنوان او تایید نشده است.

کوجیما دو روز پس از تایید بازی Death Stranding 2 یک توییت معنادار برای نورمن رداس نوشت. این توییت حاوی تصاویری از کوجیما و رداس در کنار هم است و کوجیما به شوخی رداس را با چوب بیسبال تهدید می کند. این تصویر به این معنی است که کوجیما از کار خود راضی نیست و در توضیح تصویر نوشته است: برو برو به اتاق شخصیت دوستم. منظور او این است که اتاق خصوصی اتاق امنی است که بازیکنان Death Stranding می توانند از آن بازدید کنند.

بازی Death Stranding 2 را بسازید

Death Stranding 2 در دست ساخت است؟

سونی بازی Death Stranding را در سال 2019 برای پلی‌استیشن 4 منتشر کرد. این بازی توسط 505 Games‌ برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و در نهایت نسخه کارگردان این بازی در اوایل سال 2022 برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. نورمن ریداس همکاری خود با کوجیما را در مارس 2020 اعلام کرد و سپس شایعاتی درباره یک بازی از Death Stranding 2 منتشر شد.گزارش های بعدی نشان می دهد که سونی در حال مذاکره با کوجیما برای ساخت دنباله ای برای Death Stranding است و عکس های اخیر کوجیما با تجهیزات تصویربرداری سونی این شایعات را تایید کرده است.

برای اولین بار، ریداس مجبور شد در نسخه جدیدی از Silent Hill شرکت کند. این بازی توسط کوجیما و دل تورو کارگردانی شد و در نهایت توسط کونامی کنسل شد. مشکلات بین کوجیما و کونامی باعث شد که طراح ژاپنی در نهایت استودیوی خود را راه اندازی کند. کوجیما پروداکشنز اخیرا از ساخت سریال و فیلم خبر داده و دفتر جدیدی در لس آنجلس راه اندازی کرده است. به گفته کوجیما، تولید پروژه سینمایی این استودیو در سال جاری آغاز خواهد شد.

واکنش کوجیما به شایعات پیرامون بازی Death Stranding 2 به نوعی این خبر را تایید می کند و به نظر می رسد احتمال ارائه آن در سال جاری و رویداد جدید PlayStation Shockis وجود داشته باشد.

منبع: VGC